17 Ocak 2022

Çekici görünmenin beş sırrı

0 0
2 min read
Yolda yürürken herkesin bakışların size çevrilmesini mi istiyorsunuz. İşte yapmanız gereken 5 sır...<br />
0 0

1. Gülümseyin

Bir insanın yüzünü gülümsemeden daha fazla aydınlatan bir şey yoktur. Gülümsemek çekicidir. Size has bir havanız olsun istiyorsanız, kendinize has gülümsemenizi yüzünüzden eksik etmeyin. Yapmacık gülümsemelerden kaçının, doğal davranın. Aşırıya kaçmayın.

2. Kendinize güvenin

Akıllı ve kendinden emin insanlar her zaman çekici ve seksi bulunurlar. Kendinize güvenmek hayatın her alanında önünüzde birçok kapının açılmasını sağlar. Yeni insanlardan, kalabalık bir ortamda bir şeyler anlatmaktan, insanları güldürmekten çekinmeyin. Sürekli yakınmayın. İnsanların sizinle iyi vakit geçirmesini, sizin kendinize duyduğunuz güven sayesinde rahat hissetmelerini sağlayın.

3. Her zaman dik durun

Bu madde güven maddesiyle ilgili. Kendinize güvenin ve bu güveni bedeninize, duruşunuza yansıtın. Her zaman dik durun. Bu sizi daha uzun, daha ince ve kendinizden çok daha emin gösterecektir. Gülümseyen yüzünüzün daima karşıya bakmasına özen gösterin, önünüze bakarak yürümeyin.

4. İyi giyinmek

Nasıl giyindiğiniz önemlidir. Mutlaka çok pahalı ya da gösterişli kıyafetler giymeniz gerekmez. Çekici olmak için size yakışanı giymeye çalışın. Temiz ve iyi görünen kıyafetleri tercih edin. Size yakışan konusunda kararsızsanız bir bilene danışın, biraz moda dergisi karıştırmak da görsel zevkinizin gelişmesi açısından yararlı olacaktır.

5. Tembellik yapmayın, kendinize özen gösterin

Saçınıza, cildinize, eğer tercih ediyorsanız makyajınıza özen gösterin. Bedeninize gösterdiğiniz ilgi ve bakımın karşılığını mutlaka alırsınız.

Çekici görünmek zor değildir, fakat biraz çaba ister. Yolda yürürken bakışları üzerinize çekmek için süpermodel gibi görünmeniz gerekmiyor, kendinize biraz çekidüzen vermeniz işleri kolaylaştıracaktır.
 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın