16 Mayıs 2022

Cemiyet hediyelerinde bol çeşit Çağrı’da

0 0
2 min read
0 0

Mevlüt, bilindiği üzere sünnet töreni, hac dönüşü, asker uğurlama, bir ölümün 40. günü gibi özel günlerde ve kutsal gecelerde, Hz. Muhammed’in doğumunu anlatan edebi metinlerin makam ve usul ile okunmasıdır. Arapça kökenli bir kelme olup, “Peygamberin doğum günü” anlamına gelmektedir. Mevlüt, aynı zamanda Hz. Peygamberin doğumunu, hayatından kısa pasajları, mucizelerini anlatan mesnevi tarzındaki metinlerin de ismidir. Nitekim mevlütlerde okunan metinlerde, bu mesnevilerden alınmadır. Süleyman Çelebi tarafından 15. Yüzyılda yazılmış olan metin, mevlütlerde en sık okunan metinlerden biridir. Mevlütlere arkadaşlar, tanıdıklar, komşular ve akrabalar davet edilir. Dini metin okunduktan sonra, konuklara yiyecek ve hediyelik dağıtılır. Bunlara genel olarak mevlüt cemiyet hediyelikleri denmektedir.

Mevlüt ve cemiyet hediyeleri

Mevlüt hediyelikleri, toptan Yasin kitapları, toptan Kuran’ı Kerim, seccadeler, tesbihler, mevlüd şekerleri ve isim baskılı Yasinler gibi ürünlerden oluşur. Özel mührü şerifli güller, hadis küpleri, kutlu doğum albümleri, Peygamber efendimizin öğütlerinin yer aldığı kartelalar, gül demetleri, özel baskılı balonlar ve hatta dini kitaplar da bu kategoriye dahil edilebilir. Birden fazla kişi katılacağı için, mevlüt hediyeleri alışverişi yaparken toptan satın almakta fayda vardır. Toptan cemiyet hediyelikleri satın almak, her şeyden önce daha uygun fiyatlar elde etmenizi sağlayacaktır. Buna ek olarak, mevlüde katılan kişi sayısı kadar alışveriş yapabilmeniz ve herkese aynı hediyeyi dağıtabilmeniz mümkün olacaktır.

Toptan cemiyet hediyelikleri satın al

Toptan mevlüt hediyelikleri alışverişi için en doğrusu, online web sitelerini kullanmaktır. Web siteleri, geleneksel mağazaların gider kalemlerinden çoğuna sahip olmadığından fiyatlarını çok daha düşük tutabilmektedir. Buna ek olarak, daha fazla sayıda seçenek sunulmaktadır. Web siteleri sayesinde, aynı anda onlarca farklı ürünü incelemeniz de mümkün olmaktadır. Bu sitelerin arasında, Çağrı web sitesi ilk sırada gelmektedir. Satışa sunduğumuz tüm cemiyet hediyelikleri, birinci kalite ürünlerdir. 10 – 25 – 50 – 75 ve 100 adet olarak toptan satın almanız mümkündür. Duruma göre, daha yüksek sayıda teslimat da yapılmaktadır. Fiyatlarımız uygun, kalitemiz yüksek, seçeneklerimiz ise çok sayıdadır. Çağrı web sitesi, Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile teslimat gerçekleştirmektedir. Detaylar için; https://www.cagrihacumre.com/mevlut-cemiyet-hediyelikleri

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın