23 Mayıs 2022

Cildinize uygun ruju 6 ipucuyla seçin

0 0
1 min read
Ruj alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey cildinizin rengidir. İşte size cilt renginize en uygun ruju bulmanıza yardımcı olacak 6 ipucu...<br />
0 0

Ruj almaya karar verdiğinizde genellikle raflarda hepsi muhteşem görünürler. Seçtiğiniz ruj rengi ne kadar moda, ne kadar güzel olursa olsun ten renginize uyum sağlamıyorsa kötü görünmeye mahkum demektir.

İşte ruj seçimi yaparken size yardımcı olacak 6 ipucu’

Açık pembe ve kırmızı ruj, açık tenli kadınlar için harika bir seçim olacak. Eğer biraz daha cesurluktan yanaysanız, turuncuyla hafif gölgelendirmeler yapabilirsiniz.

Koyu tenliler için; çikolata, altın, kahverengi, kiraz tonları mükemmel dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

Pembe, kırmızı, kahverengi en popüler ruj renkleri arasında yer alıyor. Rujunuzu en iyi şekilde ortaya çıkarmak, pul pul oluşan görünümü ortadan kaldırmak için şeker ve zeytinyağını karıştırarak dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Her kadın dudaklarının olduğundan biraz daha dolgun görünüme sahip olmasını ister. Koyu ve mat renkler kullanarak bu görünümü kolayca sağlayabilirsiniz.

Esmer bir tene sahipseniz kan kırmızı rengi teninize çok yakışacak. Burada ruj uygulama yönteminiz önemli rol oynuyor. Özellikle dudak köşeleri etrafında oluşan fazla ruju kağıt mendille silin. Sonrasında mendili dudaklarınıza basın ve kurulayın.

Altın bronz bir teniniz varsa, kahverengi tonlarını ya da pembe renk rujları tercih edin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın