20 Ocak 2022

Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Hesaplamak

0 0
2 min read
0 0

Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ebeveynlerin çocuk sahibi olma konusunda, çeşitli aşamalarda yaşadıkları büyük heyecanlar ve çeşitli duygu durum değişiklikleri bulunur. Bunun yanında özellikle çocuğun cinsiyetinin tercih edilmesi ve önceden bilinmek istenmesi de bu heyecanın en özel kısımlarından birini oluşturur. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ebeveynlerin kız veya erkek çocuk istiyor olması, hatta buna yönelik önceden planlama yapmak istemesi gibi durumlar sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasındadır. Bu sebeplerle başvurulan yöntemlerden biri olan Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Hesaplamak, bilimsel bir dayanağı olmasa da, binlerce yıla uzanan bir bilgi birikimi ve deneyimin oluşturduğu % 70 ile % 90 arasında değişen doğru sonuç oranlarına sahip.

Gerçekten Bebeğin Cinsiyeti Önceden Belirlenebilir mi?

Bu konuda tıbbi destek istemek en akıllıcası olsa da, Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti Hesaplama dünya genelinde binlerce yıldır kullanılan ve başvurulan bir yöntemdir. Son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan bu yöntemde, anne adayının doğum tarihini yıl ve ay olarak net bir şekilde bilmesi, hesaplama için gereken tüm doneyi oluşturuyor. Dolayısıyla buna göre var olan bir tablo üzerinden, regl döneminiz ve ilişki tarihinizle birlikte, ay ve yıl olarak yaşınıza bakarak, bebeğinizin kız mı yoksa erkek mi? Olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Çin Takvimi hesaplaması son derece kolay. Anne adayının yaşını yıl ve ay olarak bilmesi ve bunu Çin takvimi üzerinden yeniden hesaplamasıyla hangi yaşta olduğunu belirlemesi sadece birkaç dakika alan bir işlemdir. En doğru sonuca ulaşmak için, Miladi takvimi Çin takvimine dönüştürmeniz unutulmaması gereken çok önemli bir detaydır. Bu noktadan sonra, regl ve ilişki tarihleriyle birlikte yaşınızı, tablo üzerinde aratarak, bebeğinizin cinsiyetini doğmadan önce belirleyebiliyorsunuz. Buna göre önceden planlama yaparak, erkek veya kız çocuk sahibi olabilmek de mümkün hale geliyor. Bununla birlikte, bu yöntemin bilimsel bir dayanağı olmadığı unutulmamalıdır. Batıl bir inanç olan Çin takvimi sistemi, binlerce yıla uzanan bilgi birikimi ve deneyimler sonucunda oluşmuş bir yöntemdir. Bu sebeplerle de sonuçlarının doğruluk oranı kesin olmamakla birlikte çok yüksektir.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın