17 Ocak 2022

Çocuklar Neden Barbie Evleriyle Oynarlar?

0 0
2 min read
0 0

Barbie ve onun her şeyin elinin altında olduğu evi ne kadar göz kamaştırıcı değil mi? Barbie Evi’ni kız çocuklarımız için vazgeçilmez ve alması için dayanılmaz yapan şey nedir diye hiç düşündük mü?

Annelerimiz yaşadığımız ev, kaldığımız oda ve hatta giydiklerimiz üzerinde genellikle bir etkiye ve yetkiye sahip. Kız çocuklarımıza bu anlamda etkili ve yetkili olma imkânı sunulsa bunu kullanmak istemezler mi? Hepimizin olduğu kadar onların da böyle bir yetkiye sahip olma istekleri var elbet.

 

Bu isteklerinin üzerine biraz düşündüğümüzde hem Barbie bebeğin hem de Barbie Evinin çocuklarımıza bu imkânı verebildiğini görebiliyoruz. Barbie Evi oyuncağında 19 parça aksesuar bulunuyor. Biz bu aksesuarları istediğimiz şekilde istediğimiz yere yerleştirebilir, aynı zamanda başka oyuncaklarımızdan aksesuarları evimize taşıyabiliriz. Bunu yaparken de çocuklarımız tıpkı bir mimar havasıyla hareket ederek evlerini istedikleri şekilde dekore edebilirler.

Ayrıca Barbie Evi sayesinde çocuklarımız evlerini dekore ederken ve Barbie bebeklerine evlerinde yepyeni maceralar yaşatırken hayal güçlerini sonuna kadar kullanıyorlar. İstedikleri aksesuarları istedikleri odalara yerleştirebiliyor ve odalar için eklemeler yapabiliyorlar. Kendi odalarını dekore edemeseler bile Barbie bebeklerinin odalarını Aynı zamanda, giysi dolaplarını evlerine taşıyarak Barbie’nin rengârenk giysilerinden seçimlerini yapabiliyorlar.

Barbie Evi’ni vazgeçilmez kılan bir diğer özellik ise, portatif ve katlanabilir olması. Tatile mi çıktık, oyuncaklarımızı koyacak çok yerimiz yok mu ya da size ağırlık olmasını istemiyor musunuz? Barbie Evi portatif ve katlanabilir özelliği ile ne çok fazla yer kaplıyor, ne de size ağırlık yapıyor. Artık tatile giderken çocuklarımızı üzmeden Barbie Evi oyuncağını yanınızda götürebilirsiniz.

Tabii ki, çocuklarımız kendilerinin rahatça dekore ettikleri, her yere kendileriyle beraber gidebilecekleri ve istedikleri şekilde giydirebilecekleri Barbie bebekleriyle beraber Barbie Evi oyuncaklarıyla da oynamayı çok seviyorlar.

Happy
Happy
33 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
33 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
33 %

Bir cevap yazın