17 Ocak 2022

Cosmegram Kampanyalı 5 Ürün Seti

0 0
2 min read

Closeup of a beautiful smiling young woman

0 0

Kaliteli ürünleri ile hizmet vermeye devam eden Cosmegram markası her keseden insanın kendine bakmasını sağlamak için kampanyalı ürünler satışa sanmaktadır. Kampanyalı ürünler ve fiyatları ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Cosmegram kampanyalı 5 ürün seti içerisinde fondöten, pudra, kapatıcı, maskara ve dipliner bulunmaktadır. Set içinde satışa sunulan ürünlerin rengini cilt rengine göre seçmek mümkündür. Kalıcı etkisi ile uzun süre güzelliği korumak için kampanyalı ürünler değerlendirilmelidir.

Kampanyalı set içinde bulunan ürünleri oldukça kaliteli ve cilde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Set içinde bulunan fondöten cilt yapısına uyumlu ve kapatıcı etkisi bulunan bir üründür. Dış etkilere ve tere karşı dayanıklı olan fondöten uzun süre kullanıma uygundur. Pudra kompakt ve toz seçenekleri ile tercih imkanı bulunmaktadır. Yüz makyajında pürüzsüz bir görünüm sunmaktadır. Maskara kirpiklerde dökülme yapmayan ve uzun süre dayanıklılık özelliği ile dikkat çekmektedir. Topaklanma oluşturmayan kalitesi ile suda kısa sürede temizlenmektedir.

Dipliner içeriğinde bulunan pigment ve nemlendirici sayesinde göze kolayca sürülmektedir. Tere karşı dayanıklı olan dipliner gün boyu rahatça kullanılmaktadır. Makyaj temizleyici ürünler ile temizliği oldukça basittir. Kadınların gözde ürünlerinden olan lipmax dudakları dolgunlaştırıcı özelliği bulunmaktadır. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan ürün uzun süre kullanım için uygundur. Bıçak altına yatmadan güzelleşmenin yolu kaliteli cilt bakım ve makyaj ürünlerinden geçmektedir.

 

cosmegram ünlüler ile ilgili görsel sonucu

 

İlgili resim

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın