Cosmegram Kullanan Fenomenler

16 Temmuz 2018 Pazartesi, 16:24

Makyajda adından sıkça bahsettiren markanın kalitesi ve emeği dikkatlerden kaçmıyor. Cosmegram ürünleri en çok tercih edilen makyaj ürünleri arasında yerini almaktadır. Kaliteli ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan ürünler pek çok fenomenin de radarına girmiş durumda. Ünlü fenomenler Cosmegram ürünlerini kullanıyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. İşi makyaj üzerine olanların sıkça tercih ettiği Cosmegram, en iyi olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Cosmegram kullanan fenomenlerden biri, yakın zamanda kendi makyaj ürünlerini de çıkarmaya başlayan sosyal medya fenomeni Danla Biliç’tir.  Cosmegram ürünlerini denemiş ve beğendiğini dile getirmişti. Lipmax mat dolgunlaştırıcı rujların kırmızısını videosunu kullanan ünlü fenomen, rujun dudaklara kazandırdığı hacimden memnun kalmıştır. Yine sosyal medyada aktif olarak yaptıkları takip edilen bir diğer ünlü fenomen Murat Övünç de tercihini Cosmegram’dan yana kullananlar arasında. Dolgu ve botoks etkisi yarattığını dile getirdiği Lipmax mat dolgunlaştırıcı rujların sağlık bakanlığı onaylı ve yan etkisinin olmadığını da hesabından paylaşmıştır. İnstagram fenomeni Betizm de bu markayı es geçmemiş ve kendinin de alıp kullandığı Cosmegram ürünlerini takipçilerine önermiştir. Aycan Varis de Cosmegram kalitesini es geçmeyen isimlerden.

Daha pek çok fenomen Cosmegram ürünlerini kullanmış ve ürünleri övmüştür. Ürünü kullanan çoğu fenomenden herhangi bir şikayet alınmamıştır. Marka işini hakkıyla yaptığından böyle takdir edilmesi doğaldır. Pek çok ünlünün ve makyözün de tercih ettiği Cosmegram ürünlerinin kalitesi kadar, markanın verdiği hizmetler de ön plandadır.

 

 

cosmegram kullanan unlüler ile ilgili görsel sonucu

 

cosmegram kullanan unlüler ile ilgili görsel sonucu

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...