Datamax Barkod Yazıcılar

23 Şubat 2016 Salı, 00:58

Datamax Barkod Yazıcılar
Datamax H-4310
300 dpi lık çözünürlüğe sahip modelin 4 inclik baskı genişliği bulunmaktadır. Ön panelinde baskı sürecini görüntülemeye ve kontrol altında tutmaya yarayan grafik özellikli büyük bir ekran bulunur. 32 bit/200 MHZ hıza sahip işlemcisiyle yüksek veri akışı sağlamaktadır. 16MB DRAM ve 8MB Flash bellek özellikleriyle zorlu uygulamalarda kesintisiz performans vermektedir. Başka bilgisayar ve aygıtlara bağlanabilmeyi mümkün kılan ethernet, seri-paralel port ve USB arayüzüne sahiptir. Datamax H 4310 barkod yazıcı modelini PanEtiket’ den temin edebilirsiniz.

Datamax H-4212
Dayanıklılık ve güvenilirlik açısından kendi sınıfındaki rakiplerinin üzerinde bulunan Datamax H-4212, etiketleme uygulaması alanında benzersiz çözümler sunmaktadır. 32 bit 200 MHz özellikli işlemcisi baskı zamanını azaltırken, data alım miktarını arttırmaktadır. Ön yüzündeki geniş ekranı optimum görüş ve kontrol imkanı sağlamtadır. Yine bu ekrandaki menüden baskı ayarları kolayca yapılabilmektedir. 16MB DRAM ve 8MB Flash bellek özellikleriyle zorlu uygulamalarda kesintisiz performans vermektedir
Bilgisayara ihtiyaç duymadan tek başına çalışma özelliği bulunan, akıllı yazıcılar sınıfındandır. SDIO genişleme yuvası ile belleği arttırılabilen barkod yazıcının, taşıdığı 2 adet USB port sayesinde farklı platformlara pratik bir şekilde bağlanabilme özelliği bulunmaktadır.

Datamax W-8306
Datamax W-8306, Datamax’ın yüksek performans sunan W serisinden olup 8 inclik baskı özelliğiyle uzun ömürlü olması istenen geniş etiket uygulamaları için oldukça idealdir. Toptan satış merkezleri, depo ve ambar gibi yerlerde kullanılmak üzere üretilmiştir. 32-bit 90-MHz çoklu görev yapabilen Motorola ColdFire işlemcisi ve 16MB lik standart belleğiyle etiketleme ve çeşitli data alım işlemlerine hız kazandırmaktadır. Pratik kullanıma sahip LCD panel ile etiket boyutlandırılması, hız, ve sıcaklık gibi değişkenler kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. USB, ethernet, twinax/coax bağlantı noktaları diğer aygıtlarla iletişim kurulmasına imkan tanımaktadır. Uzun garanti süresiyle kullanıcısına güven veren W-8306 ın kullanıldığı alanlara kereste, kimya ve otomobil sektörü örnek gösterilebilir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...