17 Ocak 2022

Davetiye Modelleri Yenilendi!

0 0
2 min read
0 0

Evlilik sezonunda her yıl olduğu gibi bu yıl da davetiye modelleri yenilendi. Bundan böyle çiftler çok daha romantik bir görünüm sunan davetiyeler ile hayatlarını birleştirecek. En yeni davetiye modelleri 2018 yılına da damgasını vuracak gibi görünüyor. Çünkü tasarımlar arasında sıra dışı bir güzellik sunan modeller de mevcut. Hatta çiftlerin fotoğraflarının basılı olduğu davetiyelerin de tercih edilebildiğini belirtelim.

Davetiyelerde son derece geniş bir model seçeneği yelpazesi bulunuyor. Düğün temasına uygun bir görünüm sunan davetiye modelleri 2018 için elbette daha cazip bir seçenek. Kır düğünü ile evlenmeye karar veren çiftler için çiçek desenleri ile taçlandırılmış modellerin daha ideal bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Salon düğünleri için de daha gösterişli ve büyük ebatlarda olan tasarımlar tercih edilebilir.

Püsküllerle Süslenen Davetiye Modelleri Revaçta!

Yeni tasarımlara göz attığınızda çeşitli süslemeler ile göz alıcı bir güzellik sunan modellerin daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle püsküller davetiye modellerine bir ferman havası kazandırdığından olsa gerek, salon düğünü ile evlenen çiftlerin önceliği haline geldi. Ancak elbette süslemelerde sadece püsküller kullanılmıyor. Parlak taşlar ve boncuklar dahi davetiyeleri süslemeye başladı.

Renkleri ile dikkat çeken modellerden de söz etmek lazım. Eskiden bu tasarımlarda beyaz renk hakim olurken artık aklınıza gelebilecek her türlü rengin davetiyeleri süslediğini görebilirsiniz. Bu arada karikatür çizimlerinin bulunduğu modeller de mizahi yönü ile çiftleri cezbetmeyi başarıyor. Bu tasarımlar arasında çiftlerin karikatürlerinin bulunduğu ve özel siparişle hazırlanan modeller de yer alıyor.

Yeni Davetiye Modellerini İnternetten İnceleyin

Aslında tüm bu tasarımları internetten inceleyebilirsiniz. Hatta online olarak davetiye modelleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz. Bunun için en fazla model seçeneğini bir arada görmenizi sağlayacak olan edavetiye.com.tr adresine tıklamanız yeterli olur. Çok sayıda farklı tasarımı bir arada sunan bu adresten uygun rakamlarla sipariş vermek de mümkün oluyor.

Ayrıca nasıl bir davetiye istediğinize yönelik olarak kategori seçimi yapabilir ve sadece o davetiyelerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede karşınıza çıkacak olan modeller arasından seçim yapmak hem daha kolay hem de daha keyifli olacaktır.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın