23 Mayıs 2022

Demet Akalın: Ondan torpille şarkı alacağım

0 0
1 min read
Demet Akalın, DMC ile anlaştı. Sözleşmeyi yeni imzalamasına rağmen yeni albüm hazırlığına başlayan Akalın, Gülşen'den de şarkı alacak' “Onun şarkısını okumak istiyorum. Patron torpili yaptıracağım.”<br />
0 0

POP müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın, müzik şirketini değiştirdi. Seyhan Müzik’le yollarını ayıran Akalın, Doğan Music Company (DMC) Genel Müdürü Samsun Demir’le el sıkıştı. Sözleşmeyi yeni imzalamasına rağmen hemen yeni albüm hazırlığına girişen şarkıcı, yaz aylarında yayınlayacağı çalışma için DMC sanatçılarından Gülşen’le de işbirliği yapmak istediğini söyledi’ “Patron torpili yaptıracağım. Gülşen’in bir şarkısını okumak istiyorum, şirket torpili iyi olacak.”
TENCERE KAPAK
GİBİ OLACAĞIZ

Demet Akalın, DMC ile çalışmaya karar vermesinin nedenini ise şöyle açıkladı’ “Yeni bir enerji istedim. En önemlisi de ben gecenin bir yarısı şarkı arayan, şarkı peşinden koşan kadınım. Böyle bir kadını gece yarısı şarkı peşinde koşan patron paklardı. Bu yüzden Samsun Demir’le çalışmak istedim. Tencere kapak gibi olacağız, ses getirecek işlere imzamızı atacağız.”


 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın