19 Ocak 2021

Deniz Akkaya Murat Varol’dan dayak yedi

Ünlü manken Deniz Akkaya geçen cumartesi gecesi tartıştığı sevgilisi Murat Varol'dan dayak yedi.<br />
0 0

Deniz Akkaya’nın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol ‘la ilişkisi yine hüsranla bitti. Yıllar sonra tekrar beraber olmaya başlayan sevgililer, geçen cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü.

Karakola başvurdu 

Sevgilisi Murat Varol ‘dan dayak yiyen Akkaya soluğu Arnavutköy Karakolu’nda aldı. Varol’dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.

Deniz Akkaya fotoğrafları için – FOTO GALERİ

Eski eşine de şiddet uygulamıştı

Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen’e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu’nu dövmüştü.

3. dayak olayı 

Bu olay Deniz Akkaya’nın yaşadığı üçüncü şiddet olayı. Ünlü manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslan ‘dan dayak yemişti. Ekrana çıkıp bu dayak olayını ve kulak zarının patladığını anlatan Akkaya, gözyaşlarına boğulmuştu. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlı ‘nın babası Efe Önbilgin ‘den “Beni tekme tokat dövdü” diye şikayetçi olmuştu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın