19 Mayıs 2022

Derinlemesine Cilt Temizliği: Bioderma Sebium Foaming Jel

0 0
2 min read
0 0

Her cilt tipinin kendi içerisinde farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Yağlı ciltler için daha opak bir görünüm kuru ciltler içinse yumuşak bir dokunuşa ihtiyaç vardır. Fransız markası Bioderma’nın geliştirdiği ürünler cilt yüzeyinde etkinliğini en iyi şekilde gösteriyor. Özellikle yağlı ve karma ciltlerde temizlik konusunda başarılı sonuçlara imza atıyor.

Bioderma Sebium Foaming Gel, formülünde bulunan aktif temizleme ajanları sayesinde gözeneklerin içerisinden girer ve cildin alt katmanlarını derinlemesine temizler. Mavi renkte akışkan bir kıvamı vardır. Mavi rengi anti bakteriyel bakır sülfat verir. Kokusu kendine has ve ağır değildir. Foaming kelime anlamı olarak köpürten demektir. Bu nedenle cilt üzerinde yoğun bir şekilde köpürür. Formülünde sabun içermeyen Bioderma Temizleyici Gel, deterjan gibi temizlik maddelerini de içeriğinde bulundurmuyor.

 

Ambalajı pratik şişede olması en büyük avantajlardan biridir. Basmalı şişe içerisinde bulunan Bioderma mavi jel rahat bir kullanışa sahiptir. Makyaj yapmasanız bile yüzünüzü temizlemek için kullanabilirsiniz. Sebum seviyesini Fluid Activ kompleksi sayesinde düzenler. Yağlanmanın azalmasına destek olur. Dengeyi koruma konusunda üstün bir başarı sağlar. Yüz ve göz çevresinde yüksek toleransa sahiptir. Nemli veya ıslak yüze uygulanabilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılabiliyor.

Cilt üzerinde kuruluğa neden olmuyor. Yüz çevresinde meydana gelen gerginliği alarak kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşturuyor. Pul pul kenarlarda oluşan kuruluğun ortadan kalmasına yardımcı olur. Komedojenik olması nedeniyle ciltte hassasiyete neden olmaz. 200 ml ve 500 ml olmak üzere iki çeşit boya sahiptir. Avantajlı fiyatların yanı sıra 2 al 1 öde kampanyalarıyla alarak daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Bioderma markasının farklı seri ve ürünlerini indirimli fiyat ve avantajlarla dermokozmetika internet sitesinde bulabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın