Dişlerde 3 tona kadar beyazlık

Beyazlatıcı diş macununda bir amerikan klasiği olan ARM&HAMMER artık eczanelerde

07 Aralık 2014 Pazar, 15:09

Dişleri aşındırmadan 3 tona kadar sağladığı etkili beyazlıkla Amerika’nın 155 yıldır klasikleşen markalarından biri haline gelen ve en çok satanları arasında yer alan Arm&Hammer geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına giriş yaparak, eczanelerdeki yerini aldı.
Birçok diş macunu içeriğindeki “aktif kimyasallar” ile dişlerinizi temizlerken diş minesine zarar verebilir.  Arm&Hammer kaliteli bir diş macununda  olması gereken tüm özellikleri  taşırken aynı zamanda da 3 tona kadar beyazlık sağlayarak fark yaratıyor.
ÖNEMLİ BİR NOT’ Karbonat en düşük aşındırma katsayısına sahip, doğal bir minareldir.  Bundan dolayı diş minesine zarar vermeden beyazlatmaya yardımcı olmaktadır.  Ayrıca mikrogranül halindeki bu minarel diş minesindeki çatlaklara ulaşarak, orada oluşan plak ve lekeleri arındırıp dişlerin arasını ve diş eti çizgisini dahi derinlemesine temizler. İçeriğinde karbonat bulunan diş macunlarının ağız kokusunu azalttığı ve nefesi tazelediği klinik olarak kanıtlanmıştır. Karbonat ağızdaki PH dengesini sağlar ve en güçlü ağız kokusunu bile ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Arm&Hammer Advanced Whitening – 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu Fiyat ‘ 12 TL

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...