Dolce Gabbana Light Blue

11 Şubat 2016 Perşembe, 14:20

Dolce Gabbana Light Blue hem bayan hem baylar çeşitleriyle Dolce Gabbana’nın marka özelliği olan zenginliğin, şöhretin ve kalitenin göstergesi duruşunu tam olarak yansıtan, erkek ve bayanlar tarafından çok tercih edilen kült parfümdür.
Öncelikle bayanlar için olanı Dolce Gabbana Blue Femme’den bahsetmek istiyorum. Oliver Cresp tarafından Dolce&Gabbana adına 2001 yılında yaz kokuları severlerin beğenisine sunulmuş olan ve o günden günümüze yaz kokusu seven bayanların vazgeçilmezi olan Dolce Gabbana’nın en vazgeçilmez ve bayan kokularında kendine çok özel bir yer edinmiş parfümüdür. Yazın ferahlığını ve tazeliğini ve bayanların en sevdiği meyveli ve çiçeksi kokular ile harmanlayıp, bayanların teninin kendine güven duyan, neşeli, tutkulu çekiciliğe sahip bayansı özelliklerini bu koku ile çevrelerine yansıtmalarını sağlamıştır. Bayanlar tarafından ilk kullanımları itibariyle limon, sedir ağacı, çançiçeği ve yeşil elma kokularının ahengi kaplamakta devamında yasemin, gül, bambu kokularının o cezbedici kokuları yerini almakta parfümün son etki anında ise misk, amber ve sedir ağacı kokuları son vurucu etkiyi ortaya koymaktadır.

Dolce Gabbana Light Blue

Dolce Gabbana’nın lüks ve şöhretin gösterişini ifadesi olan bu kokuya 50 ve 100 ml Eau De Toilette olarak ulaşabilirsiniz.
Dolce Gabbana Light Blue Male erkek parfümü, krem rengi mat şişesi ve mavi kapağıyla Dolce Gabba’nın şık duruşunu yansıtan, aromatik içerikli parfümler seven erkeklerin 2007 yılından beri piyasada olmasıyla vazgeçilmezi olan 125, 75 ve 40 ml Eau De Toilette olarak seçeneklerini bulabilceğiniz kült parfümdür. Parfümü ilk sıkışla birlikte ardıç,greyfurt, mandalina ve bergamot esintileriyle kaliteli duruşunun ilke belirtilerini farkettiren, süre geçtikçe biberiye, brezilya gül ağacı ve karabiber kokularının kendini gösterdiği parfümün son aşamasında misk, meşe yosunu ve tütsü kokuları ile kullanımda kullanan kişiye ve çevreye koku çeşitleriyle şölen yaşatan kalite ve güvenin simgesi parfümdür. Sadece erkekleri değil bayanları da etkileyen, mest eden, içinize çekmeye doyamayacağınız bir yaz kokusu.
Uzun süreli serin, fresh ve sportif bir koku arıyorsanız bay ve bayan olarak da Dolce Gabbana Light Blue serisi sizlerin bu beklentinizi fazlasıyla karşılayacak olup fiyat, kalıcılık, çevrenizdekilerin beğenisi olarak da hafif ve fresh bir parfümden bekleyebileceğinizin üzerinde sizlere karşılığını alabildiğiniz bir kokudur. Bu parfümü uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve asla vazgeçemeyeceğiniz kült parfümdür.

Daha fazla ürün için sitemizi ziyaret ederek – bayan parfümleri, kozmetik ürünleri fiyatları ve erkek parfümleri, marka ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...