21 Nisan 2021

Dolgun Göğüslere Sahip Olmanın Yolu

beauty portrait of a well-groomed young woman with beautiful hair

0 0

İstenenden daha küçük boyutlarda olan göğüs yapısı kişilerin kendilerine ve bedenlerine olan güvenlerini azaltabileceği için bu durumda değişiklik yapılması odalarında kendilerine olan güvenlerinin artmasını sağlayacaktır. Daha küçük olan göğüsler belirli oranda büyütülerek dolgun bir yapıya kavuşması sağlanır. Göğüs büyütme operasyonlarında göğüs istenen boyutlarda büyütülürken aynı zamanda doğala yakın bir görüntü vermesi sağlanır. Operasyon genel anestezi ile yapılır. Bu sayede hasta operasyon sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı hissetmez. Operasyon sonrasında da ağrı kesiciler sayesinde çok zorlayıcı ağrılar hissedilmeden iyileşme süreci tamamlanır. Silikon ile göğüsler farklı boyutlarda şekillendirilerek daha dikkat çekici bir hale getirilir.

En Uygun Ölçü İçin Doktorunuza Danışın
Meme büyütme ameliyatı doktor tarafından yapılan incelemeler sonucunda hastanın vücuduna en uygun büyüklük belirlenerek gerçekleştirilir. Özellikle hamilelik, hızlı kilo alıp vermeler nedeni ile göğüslerde oluşan yapısal bozukluklar bu şekilde düzeltilerek hastanın daha iyi bir yaşam sürmesi sağlanır. Hastanın operasyon sonrasında bir süre dinlenmesi ve dikkatli olması gerekir. Operasyon 4 saat kadar sürebilir. Belirlenen silikon kalıp kesiler açılarak görünmeyecek kısımlardan kas yapısı altına yerleştirilir. Farklı bölgelerden açılabilecek olan kesiler sayesinde istenilen farklı bölgelerden yerleştirme ile aynı işlem yapılabilir. Dikişler şeffaf ve eriyen birbiriyle sahip olduğundan bir süre sonra kaybolurlar. Operasyon sonrasında az da olsa kanama riski olabileceği için gerekli şekilde kontrollerin yapılması gerekir. Bu şekilde daha sağlıklı bir operasyon geçirilmiş olur.

Farklı Silikon İmplant Seçenekleri Mevcut
Silikon taktırmak için üç farklı model arasından istenilen seçimlerin yapılması gerekir. Bu konuda doktor ile detaylı görüşme yapılması daha doğru olacaktır. Silikon ameliyatı ile sorunsuz bir şekilde yerleştirilen silikon ile kişilerin göğüs boyutları istenildiği şekilde ve dolgun olacak boyutlarda değiştirilir. Aynı şekilde göğüsleri aşırı büyük olanlar küçültme operasyonu ile daha küçük göğüslere sahip olabilirler. Göğüs büyütme operasyonu tamamlandıktan sonra hasta bir süre verilen özel bir sutyen ile dolaşmak zorunda kalır. Aynı şekilde iyileşme sürecinde ani kas hareketlerinden de sakınması gerekir ve bu şekilde zarar görmeden iyileşme sürecini geçirerek normal yaşantısına devam edebilir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın