22 Mayıs 2022

Duşakabin Nasıl Temizlenir?

0 0
3 min read
0 0

Sıklıkla kullandığımız duşakabinler, yarattığı şıklık etkisi ve dekoratif algının yanı sıra, belli aralıklara düzenli bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyar. Bu sayede, duşakabinlerimizdeki kireç oluşumunu engeller ve su birikintilerinin kalmasına izin vermeyiz. Çünkü temizlemeyi unuttuğumuz su, sabun ve şampuan lekeleri; belli sararmaları, küflenmeleri ve kireç lekelerini de beraberinde getirir. İlk etapta bu lekeleri oluştuktan sonra temizlemek yerine, her daim düzenli olarak temizlemeli ve önüne geçmeliyiz. Aksi takdirde, bu lekeler kalıcı olarak yer edinebilir ve temizleme adımları da zorlaşabilir. Ancak her daim düzenli bir temizliğe vaktiniz yoksa da, sizlere Yapıdükkanım olarak birkaç öneride bulunuyor ve işinizi belirgin oranda kolaylaştırıyoruz!

Sirke ile Duşakabin Temizliği Yapmak!

Sağlığa, cilde, yemeklere faydası olan sirkenin artısı, saymakla bitmiyor ve temizlik için de en etkili sonucu veriyor! Bizler de bu etkiyi duşakabin temizliği için kullanıyoruz ve tüm kireçlenmelerin en iyi şekilde yok olmasını sağlıyoruz. Bu noktada tek yapmanız gereken şey; boş bir püskürtme şişesinden yardım almak veya boş bir şişenin ucunu delmek olacaktır. Bu noktadan sonra duşakabin temizlemek, sandığınızdan çok daha kolay olacak!

  1. Yöntemimiz: Sirke ve Karbon Karışımı!

Sirke ve karbonatı karıştırarak, kremsi bir yapı elde etmelisiniz. Ardından da bu karışımı duşakabinimize sürmeli ve 15 dakika boyunca bekletmelisiniz. 15 dakika sonra ise, ılık su ile durulamalı ve bir mikrofiber bez yardımıyla da nemini almalısınız. Bu karışım ile duşakabin modellerinizde elde edeceğiniz ışıl ışıl görüntü, sizleri mest edecek.

  1. Yöntemimiz: Sirke ve Temizleyici Deterjan Karışımı!

Bir kabın içerisine eşit miktarlarda ekleyeceğiniz sirke ve deterjan sayesinde, duşakabin modellerinin tümünü, pırıl pırıl yapabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken; karışımı yapmak ve bir kap veya püskürtme şişesi sayesinde duşakabininize sıkmak. Ardından, geleneksel ovalama yöntemlerini kullanmalı ve son aşamada ise yine bir mikrofiber bez ile kurulama işlemi yapmalısınız. İşte bitti!

Yapıdükkanım’ın Kolay Temizlenen Duşakabin Modelleri ile Tanışın!

Duşakabin modelleri için pek çok temizleme yöntemleri mevcuttur, biliyoruz. Ancak Yapıdükkanım kalitesiyle sahip olacağınız duşakabinler, sizlerin zamanından çalmıyor ve kolay temizlenme yöntemleri sayesinde, her zaman en iyi sonucu veriyor! Kullanacağınız sirke, deterjan veya her duş sonrası durulama gibi tüm yöntemlere ayak uyduran Yapıdükkanım duşakabinleri sayesinde, artık temizlik sorun değil. Çünkü kullandığımız hammaddelerin kalitesi, ışıl ışıl görüntüsü ve şık dekoratif algısı, her daim sizlerle buluşacak! Sizler de temizlikten ve fiyattan tasarruf ederek, şık görünümün etkisiyle buluşmak istiyorsanız, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım’ın geniş duşakabin modeli arşivinden faydalanabilirsiniz!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın