19 Mayıs 2022

Easy Brows Kaş Mühürü

0 0
2 min read
0 0

Gelişen makyaj ve bakım ürünleri teknolojisi ile birlikte kadınlar artık daha mutlu. Ufak hareketlerle, küçük dokunuşlarla yeni bir görüntüye kavuşmanın hazzını yaşamak artık çok daha kolay ve ulaşılabilir durumda. Makyaj malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan kaş mühürleri, kaşların kusursuz görünmesini sağlamaktadır. Öte yandan ise kaşların daha çekici hale gelmesine de kolaylaştırıyor.

Easy Brows Kaş Mühürü kaş mühürleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında gelmektedir. Easy Brows ile kaşlar kesinlikle daha kusursuz ve çekici gözükmektedir. Ayrıca kaşların doğal gözükmesi konusunda da yardımcı olur. Ürünü kullandıktan saniyeler sonra etkisini görürsünüz. Çok hızlı bir şekilde çekici kaşlara kavuşabilirsiniz.

Easy Brows kaş mühürü ürününün kullanımı kolay ve pratiktir. Bu kolay yöntemle kaşlarınızı birkaç saniye içerisinde dolgun gösterebilirisiniz. Müşterilerine farklı renk seçenekleri sunan Easy Brows fiyatlarında ki uygunluk ile birlikte kadınların bir numaralı tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda bir adet Easy Brows Kaş Mühürü  +10 TL kargo ücreti olmakla birlikte sadece 59,00 TL. Adet sayısını arttırdıkça ise ürünlerin fiyatı daha uygun hale geliyor. Örneğin bu üründen iki adet sipariş vermeniz halinde gene +10 TL kargo ücreti ile birlikte sadece 79,00 TL gibi bir ücret ödeyeceksiniz. Üç adet verdiğiniz takdirde ise 99,00 TL, beş adet verir iseniz eğer 139,00 TL’ye bu ürünleri temin edebilirisiniz.

 

 

cosmegram kas muhuru ile ilgili görsel sonucu

               

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın