22 Mayıs 2022

Ekonomik ve Kaliteli Cilt Bakım Koltuğu Modelleri

0 0
4 min read
0 0

Yüzyıllar önce Roma İmparatorluğu’nda yaralı askerlerin tedavilerinde kullanılan sıcak havuzlar Spa tesislerinin ilk örnekleridir. On dördüncü yüzyılın başlarında ise Belçika’daki savaşta yaralanan askerlerin hem ruhsal hem de bedenen tedavilerinde Spa hizmetleri verildi. O zamanlardan günümüze kadar gelen sürede Spa tedavileri gelişerek bugünkü halini aldı. Günümüzde birçok birey gerek iş, gerek eğitim, gerek ise şehrin stresinden yorulduğundan dolayı vücudunu dinlendirmek ve rahatlamak için farklı seçenekler aramaktadır. Kimisi bunun için tatili, kimisi sıcak suları, kimisi ise dinlenerek vücut yorgunluğunu atarken birçok birey de günümüzde artık spa alanlarını tercih ederek hızlı ve doğal yöntemler ile vücutlarını en sağlıklı şekilde dinlendiriyorlar ve kendilerini dinç hissetmeleri için sık sık bu seçeneği tekrarlıyorlar.

Spa & Wellness

Talebin artması ile birlikte ülkemizde yılın dört mevsiminde de gencinden yaşlıya, erkekten kadına kadar spa merkezlerine yoğun ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu durumda Spa & Wellness alanlarında nasıl ürünler ve ekipmanlar tercih edilmeli? Cansu Kozmetik firması, Spa & Wellness sektöründe olan veya giriş yapacak olan işletme sahiplerine daima müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaları adına Spa & Wellness ekipmanlarının en kaliteli ve en ekonomik olanlarını sunmakta. Nedir peki bu ürünler? Cilt bakım koltuğu, masaj yatakları, spa ekipmanları ve medikal ekipmanları gibi ürün gruplarından oluşan tüm ekipman ve ürünleri Cansu Kozmetik tarafından tedarik edebilirsiniz.

Cansu Kozmetik Distribütörlüğü

24 yıldır Almanya’da bulunan, Spa ve güzellik konularında dünya devi olan Gharieni markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan Cansu Kozmetik müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak ayrıca eğitiminden tutun, teslimat ve kurulum işlemlerine kadar destek sağlamaktadır. Spa malzemeleri sektöründe cilt bakım koltuğu, masaj yatakları, dinlenme yatağı, kum terapi yatağı, etejerler, neoqi, tuz yatağı, buhar odaları, sauna, macera duşu ve hamam gibi birçok alanda tercih edilen ürünlerin en iyisini sağlamakta.

Spa Merkezleri Nasıl Olmalıdır?

Spa merkezlerinin olmazsa olmazı buhar odalarıdır. Bu odalarda buharın yardımıyla ciltte bulunan tüm gözenekler yumuşar. Genellikle yoğun iş temposunda çalışanlar ve iş yüzünden sürekli seyahat edenler buhar odalarını tercih ediyorlar. Vücudu tamamen yumuşatan buhar odaları ve aksesuarlarının satışını, odanızın boyutlarına ve özelliklerine göre detaylandırıyoruz.

Spa’nın Faydaları

Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Spa’nın insan vücuduna birçok yararı vardır. En başta Spa’dan sonra ruhsal rahatla olur. Aşırı stresli bir hayatını var ise size en yakın Spa merkezine gidip rahatlayın. Spa yardımı ile ciltte oluşan ölü deriler temizlenir. Vücudun kan akışı hızlanır. Özellikle yüz kısmınızda olan cilt problemleri azalmaya başlar. Sindirim sistemindeki bozuklukların giderilmesi için devamlı Spa’ya gitmek gerekir.

Spa Uygulamalarını Hayatınızın Merkezi Yapmaya Hazır Olun!

Hayatında daha önce hiç Spa’ya gitmediyseniz size Cansu Kozmetik’in Distübütörlüğünü yaptığı ürünlerin olduğu Spa merkezlerini öneririz. Örn: Çok kaliteli bir masaj yatakları bulunan spa merkezinde mi spa uygulamasını gerçekleştirmek isterdiniz yoksa çok rahatsız ve eski bir masaj yatağında mı? Bu kaliteli ürünler sayesinde Spa, hayatınızın merkezin de olmaya başlayabilir.

Cansu Kozmetik olarak cilt bakım cihazları, epilasyon cihazları, solaryum cihazları, podoloji cihazları, radyo frekans cihazları, Gharieni masaj yatağı, Gharieni cilt bakım koltuğu, kum terapi yatağı, tuz yatağı, tuz odası, buhar odası, peducure spa, sauna, macera duşu gibi ekipmanlarımız ile spa merkezinize ayrıcalık katıyoruz.

Yeni açacağınız ya da restore edeceğiniz spa & welness merkezlerinize danışmanlık yapıyoruz. Satış odaklı çalışmayı misyonumuz olarak kabul etmediğimizden önceliğimiz her zaman insan sağlığıdır.

Referanslarımız; Marriott Edition, Mandarin Oriental, Lujo Hotel Bodrum, Swiss Otel, Le Meridien, Double Tree By Hiton, Ramada Plaza Otel, Güral Premier

Daha detaylı bilgi ve ürünleri incelemek için : cansukozmetik.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın