16 Mayıs 2022

Elektronik Sigara JoyeTech

0 0
2 min read
0 0

Sigara kullanımı toplumumuzda çok yaygın olarak görülen kötü bir alışkanlıktır. Kötü alışkanlık tanımı  bu  durumun yaratabileceği büyük sağlık sorunlarından gelir. Aslında sağlık sorunlarına neden olabilecek her tür alışkanlığın kendisi küçük bir hastalık şeklinde düşünülebilir. Yani sağlık sorununa neden olan her tür alışkanlık küçük bir hastalıktır. Sigara kullanımı da bunlardan en önemlilerinden birisidir.

Bu nedenle sigara kullanan pek çok kişi de bu hastalıktan kurtulmak üzere pek çok girişimde bulu-nabilir. Ancak çoğu kez bu girişimler başarısızlıkla sonuçlanır. Sebebine bakıldığında en az iki faktör sayılabilir. İlki elbette tütünün bağımlılık yapma kapasitesidir.

Sigaranın ana maddesi olan tütün belli oranlarda bağımlılık yapma etkisine sahiptir. Bunun dışında sigara üretimi sırasında içine eklenen pek çok kimyasal da bu bağımlılık etkisini arttırır. Sonuç: Diğer maddelere oranla 8 kat daha fazla bağımlılık yapma baskısı….

Artık kişilerin sigaranın bağımlılık yaratma baskısından kurtaracak bir çözüm var: JoyeTech Elektronik Sigara.

Elektronik Sigara

Elektronik sigaralar, tütünün ve diğer kimyasalların bağımlılık etkisini sıfırlama özelliği vardır. Bir süre için kişiler, sigara yerine elektronik sigaraları kullandığında, tütün ve nikotin ihtiyacı giderek azalacak ve böylece nikotin bağımlılığı nedeni ile sigara kullanımı faktörü ortadan kalkacaktır.

Bir hastalık ortaya çıktıktan sonra, hastalığı ortadan kaldırmak üzere tedavi şekilleri uygulanmalıdır. Nikotin ve dolayısı ile sigara kullanma alışkanlığının giderilmesi için de tedavi yöntemi olarak kullanılabilecek JoyeTech elektronik sigara bir alternatiftir.

JoyeTech

Elektronik sigaralar, mekanizmaya dahil olan ateşleyici parça ile, içinde bulunan sıvının yakılarak aletten duman çıkmasını ve dolayısı ile tiryakinin sigara içiyormuş duygusundan uzaklaşmamasını sağlar. Böylelikle yaşanan nikotin bağımlılığının ortadan kaldırılma sürecinin kolayca aşılması amaçtır.

Nikotin bağımlılığı aşma sürecinde sigara tiryakilerinin yardımcısı JoyeTech , hem likit olarak kullanılan sıvı yağlar ile hoş kokuların yayılmasını hem de sigara tiryakisinin nikotin bağımlılığını aşmasını sağlamaktadır.

Elektronik sigara ile birlikte gelen şarj aleti düzeneği, sistemin çalışması için gerekli olan düzeneğin enerjisini sağlar. Böylece bağımlılık gibi bir hastalığın tedavisini gerçekleştirecek olan üstelik de hiç bitmeyen bir sigara sahibi olur tiryaki.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın