20 Nisan 2021

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır

0 0

Sigarayı bırakma yöntemlerinin başında gelen elektronik sigara hem sizin sağlığınız için hem de bulunduğunuz ortamlarda sigara içmek için dışarı çıkmak ve ortamdan uzaklaşmak, ardından da kötü kokmak gibi durumlara maruz kalmanızı engelleyen unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Plastik iğnesi ile 20 ve 30 ml’lik şişelerde üretilmekte olan Joyetech elektronik sigaralar İtalya’nın başkenti Roma’da üretilmektedir. Joyetech 510CC Elektronik Sigarayı satın aldığınızda içinde prospektüsü bulabileceğiniz gibi elektronik sigaranın her türlü çeşidi ve farklı ve güzel tatları bulunuyor.

Farklı mg özelliklerinde olmak üzere 3 değişik nikotin içeriği ile üretilen elektronik sigaralardan Joyetech 510CC Elektronik Sigaranın içinde formaldehit miktarı sütte ya da elmada bulunan orandan bile daha az yer almaktadır. Ayrıca yine içeriğinde yer alan asetaldehit miktarı da su içinde bulunan oranla değerlendirildiğinde oldukça az olduğu görülecektir.

Farklı türün aromalarını bulabileceğiniz Joyetech elektronik sigaralardan Joyetech 510CC Elektronik Sigarayı satın aldığınızda paketin içinde; 2 adet Joye510cc ağızlık, 2 adet Joye510cc C1 atomizer, 1 adet Joye510cc atomizer body, 1 adet Joye510cc Pil (Batarya), 1 adet ayarlanabilir USB kablo, 1 adet Joye510cc Base, 1 adet şarj duvar adaptörü, 1 adet e-Likit ve kullanım kılavuzunu bulabileceksiniz.

Hayatınızın her alanında rahatlık ve konfor sağlayacak olan Joyetech 510CC Elektronik Sigara ile hayatın tadını daha iyi alacak ve daha iyi çıkaracaksınız. www.elektroniksigaralar.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın