19 Mayıs 2022

En Güncel Davetiye Modelleri

0 0
2 min read
0 0

Evliliğe ilk adımınızı atacağınız ve bunu tüm sevdikleriniz ile paylaşacağınız düğün günleri oldukça özeldir. Düğün gün ve yerinin kararlaştırılması sonrasında ise sevdiklerinizi, eşiniz dostunuzu ve bu mutlu günde sizin ile olmasını istediğiniz herkesi davetiye göndererek özel gününüze çağırabilirsiniz. Düğün davetiyesi her ne kadar düğün günü için çağrı olarak kabul edilse de aynı zamanda düğün yer ve zamanı ile ilgili davetlilere bilgi veren ve aynı zamanda hatıra olarak saklanan özeliğe de sahiptir.

Davetiye Seçimi

Düğün telaşı içinde birçok detay ile birebir ilgilenmeniz ve zevkinize en uygun olan seçimleri yapmanız gerekir. Davetiye modelleri içinde seçim yapmak da aynı şekilde sizin birebir ilgilenmeniz gereken bir durumdur. Davetiye seçimleri için mağazaları ziyaret ederek bu yerde hazırlanmış olan katalogları tek tek incelemek zaman kaybına sebep olmasının yanı sıra seçim yapma konusunda da zorlanmanıza neden olabilir. Yüzlerce davetiye modelli arasında asıl arzu ettiğiniz modeller arasında net karar vermeniz zor olmasına karşın aynı zamanda fiyat konusunda da sürekli sormak sıkıntıya yaratacak olan detaylardır. Şimdi düğün davetiye modelleri arasında seçim yapmak oldukça kolaylaştı.  Hem de matbaaların mağazalarına gidip saatlerinizi harcamak yerine evinizin rahat ortamında dilediğiniz gibi kolayca davetiyelerinizi seçerek arzu ettiğiniz modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Davetiye adet sayısı, davetiye fiyatları ve içeriği ile ilgili olan bilgileri de doldurarak kolaylıkla siparişinizi oluşturmanız e davetiye ile mümkün.

E Davetiye’ nin Ürün Yelpazesi

E davetiye sizler için hazırladığı sitesinde geniş bir ürün yelpazesine de yer veriyor. 3000 üstünde modellin yer aldığı adreste aynı zamanda her tarza uyum sağlayabilecek olan farklı modeller ve en güncel örnekleri de görebilirsiniz. Klasik baskı davetiyelerin yanı sıra video ve sesli davetiye sunumlarına da yer açan e davetiye yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunuyor. QR kodlu yeni nesil davetiye seçimlerine de yer açan e davetiye aynı zamanda 200 TL ve üstü siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatını da tüm müşterilerine sunuyor. Baskı, sesli, videolu tüm davetiye içeriklerini görmek ve dilediğiniz davetiye örneğine sahip olmak için adresini tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.edavetiye.com.tr/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın