17 Ocak 2022

En Moda Gelinlik Modelleri

0 0
2 min read
0 0

Genç kızların hayalini süsleyen en önemli şeylerden biri dillere destan bir düğün yapmaktır. Dillere destan bir düğün yapmanın en önemli koşulu ise herkesi kıskandıracak bir gelinlik giymektir. Gelinlik modelleri deyince akla gelen en önemli şey ise modelinin ne olacağı sorusudur. Bu yazımızdan yaz aylarının en moda gelinlik modellerini sizlerle paylaşacağız.

Yaz Aylarının En Moda Gelinlik Modelleri

Yaz ayları düğün sezonunun en hareketli olduğu ve evlenmeye karar veren gençlerin düğün yapmak için tercih ettiği en güzel zamanlardır. Gelin adayları bu aylarda ince askılı, sırtı açık ya da straplez gelinlik modellerini tercih etmektedir. 2016 yaz sezonunun en moda gelinlik modelleri ise straplez gelinlik modelleri olacak gibi duruyor. Straplez ve uzun kuyruklu gelinlikler taş işlemeler ve dantel detaylar ile süslenerek genç kızların beğenisini kazanacak gibi.

2016 gelinlik modellerinde dikkat çeken diğer bir nokta ise yeni moda gelinliklerin transparan detaylarla süslenmesi olacak gibi. Transparan detaylar doğru kullanıldığı zaman gelinlerin havasına hava katmaktadır. Tabi ki transparan detaylar ölçülü ve şık bir şekilde gelinliğe işlenmelidir.

Gelinlik modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken 2 unsur daha bulunmaktadır. Bunlar ise:

  1. Gelinlik ile uyumlu gelin çiçeği seçimi.
  2. Gelin başının gelinliğin genel hatlarını ve tarzını yansıtması.

Bu iki unsur bazen gelinlerin telaştan dolayı atladığı noktalardan biri oluyor. Fakat unutulmaması gereken ve gelinliğin daha şık görünmesini sağlayan unsurlar olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Gelinlik modelleri hakkında daha çok bilgiliye sahip olmak için ise enyenimoda.net adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın