19 Mayıs 2022

En Sıra Dışı Saatler UPWATCH Sitesinde!

0 0
2 min read
0 0

Dijital saat gün içerisinde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Evde, işte veya okulda iken arası sıra saatinize baktığınız olmuştur. Elbette gösterişli ve uygun fiyatlara akıllı saat bulmak mümkündür. UPWATCH sitesi, size uygun ve oldukça hoşunuza gidecek sıra dışı olan dijital saatlerin satışını sunuyor. Bu saatleri gün içerisinde yalnızca zamanı kontrol etmek için değil aynı zamanda aksesuar olarak ta kullanabilirsiniz.
UPWATCH firması dünya üzerindeki 28 ülke içerisinde tescilli bir dünya markası haline gelmiştir. Ayrıca saatlerin üzerine size veya değerli bir arkadaşınıza özel olarak isim ya da sembol yazdırılabiliyor. Bu da UPWATCH firmasının sıra dışı ve farklı ürünler piyasaya sürdüğünü gösteriyor. UPWATCH şirketinin geliştirdiği edge serisi, gerçek anlamda dikkatleri üzerine yoğunlaştırıyor.

Edge Rose Gold Saat Modeli

Rengarenk ve şık görüntüleriyle birbirinden şahane olan UPWATCH hediye saat modelleri çeşitleri göz dolduruyor. Örneğin edge rose gold isimli dokunmatik olan ürün, 42 mm genişliğinde, lityum pile sahip, çelik kordonu olan, ıp plating rose gold çelik kasası bulunan ve yalnızca ekrana dokunduğunuzda ekranda saatin görüntülenme özelliği bulunan krem renkte muhteşem bir saattir.

Edge Black Modeli

Yapılan tasarımlar arasında yeni olan bu saat, şık ve kibarlığı ile göz çarpıyor. Saat, renginin siyah olması sebebiyle üzerinize giydiğiniz elbiselerinizle daha fazla uyumlu olacağı için tercih edebileceğiniz ürünler arasına koyabilirsiniz. 42 mm kadran genişliği bulunan saatin çelik kordonu da bulunuyor. Bunun yanı sıra kasasının çelikten olması sebebiyle yere düşme veya darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Edge Silver Modeli

Diğer edge ürünlerinde olduğu gibi çelik kordonu ve 42 mm kadran genişliği mevcuttur. Gri renkteki bu şık saatin üzerine gri bir takım veya uygun bir kıyafet tercih edildiğinde gayet şık ve gösterişli durabilir. Sitedeki edge saatlerinin üzerine mouse ile geldiğinizde daha yakın görüntüsü ile inceleyebilirsiniz.

Yakınlarınızı Hediye Saat Alarak Sevindirin!

UPWATCH ürünleri kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hem kendiniz hem de özel bir arkadaşınıza, akrabanıza veya dostunuza hediye olarak düşünebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Çok sevdiğiniz eşinize eşli saatler şeklinde güzel bir hediye alarak onu sevindirebilirsiniz. Saatin üzerine yazdıracağınız isim ile eşinizin unutamayacağı romantik bir an yaşamasını sağlayabilirsiniz. Sizde en güzel saatlerin farkını hissetmek için hemen 444 7 391 nolu hattan UPWATCH sitesi ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı ve kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın