17 Ocak 2022

En Trend Tesettür Giyim Ürünleri

0 0
2 min read
0 0

2018’in En Nitelikli Tesettür Giyim Seçenekleri

Kadın müşterilerin kataloglarında ürünlerini rahatlıkla inceleyebileceği kamilkeskin.com.tr ürünleri hem ilkbahar yaz kreasyonu kapsamında hem de sonbahar ve kışlık olarak ürün sahipleriyle buluşuyor. Bu ürünler tamamen trend olup kendi modasını yaratmak ve yansıtmak isteyen kadınlara estetik anlamda öncülük etmeye devam etmektedir.

 

Birçok Farklı Modelde Üretilen Etek Seçenekleri

 

Müşterilerin alt giyimde pantolon ile birlikte en çok satın aldıkları ürünlerin başında etekler geliyor. Hem simli hem de pilise detaylarını bünyesinde barındıran etekleri düğün ve nişan gibi davetlerde elbise ve abiyelere bir alternatif olarak giymek mümkün seçenekler arasında yer alıyor. Simler etek modellerini çok daha zarif ve parıltılı gösterirken pilise ayrıntıları da eteklere yukarıdan aşağı doğru bir hareketlilik katıyor. Çeşitli desenlere ev sahipliği yapan etek modelleri de mevcut. Bunların başında zincir ve leopar desenleri geliyor. Leopar desenli olan modeller ise kemer aksesuarı göz kamaştırıyor. Hazır olarak kemeri ile birlikte satılan bu modeller kadınları uygun aksesuar bulma telaşından kurtardığı için de tercih sebebi.

 

Çiçek Desenli Etekler Bu Sene de Moda!

 

Ne olursa olsun çiçek desenlerinin zarif görüntülerinden vazgeçemeyen müşteri kitlesi birbirinden renkli ve ayrıntılı işlemelere sahip çiçek desenli etekler bu senenin moda görüntülerine eşlik ediyor. Hem nostaljiyi hem de geleceğin tasarımını bir arada sunan bu modeller özellikle doğru çanta aksesuarı ile birlikte kombinlendiği takdirde bulunulan her mekanda farkını gözler önüne seriyor.

 

Belden Düğmeli ve Ekose Etek Seçenekleri

 

Ekose olan etekler https://www.kamilkeskin.com.tr/  farkı ile birlikte alıcılara farklı modeller sunmaya devam ediyor. Bu eteklerin kolay kolay buruşmaması ve kuru temizleme ile yıkanması da ekstra bir avantaj olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra belden düğmeli etekler ekstra bir kemer ihtiyacına gerek bırakmadan giyildiği için özellikle vakti kıymetli olan kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tüm bu ürünlerde yüzde otuza varan indirimler de söz konusu. Aynı zamanda iade ve değiştirme fırsatları da istisnasız ve koşulsuz her alıcıya sunulmaktadır. Bu son derece nadide ürünler mevsimlik ve hediyelik olarak da satın alınabilir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın