22 Mayıs 2022

En Ucuz Duşakabin Fiyatları

0 0
3 min read
0 0

En ucuz duşakabin fiyatları hakkında bilgi almak için araştırma yapan kullanıcıların dikkatine.

En ucuz fiyatla yapı marketlerde satışı yapılan, ” ÇİN“,de üretilmiş olan sağlık durumundan oldukça tehlikeli ürünleri alarak, en ucuz duşa kabini aldım kanısına kapılmayın. Yapı Marketlerde satılan ucuz duşa kabinler En ucuz Duşakabin almak için, ürünün sadece fiyatına değil kalitesine de bakmak gerekmektedir.

UCUZ CAM DUŞAKABİN

En Ucuzu almak sizinde tahmin ettiğiniz gibi kalitesi ile fiyatı arasında orantılıdır. Lakin ender rastlansa da kaliteli ürünü ucuz fiyatlara bulmakta mümkündür.Unutulmamalıdır ki her ürünün bir üretim maliyeti vardır.

Ülkemizde satılmakta olan duşakabin malzemesi de kullanılan camlar ülkemizde Paşabahçe, Trakya cam, Ankara cam gibi birkaç firma tarafından yerli üretim olarak duşakabin satışı yapan firmalara tedarik edilmektedir. Yerli cam olmayan ithal genellikle yapı malzemeleri satan yerlerde bulunan ithal ucuz cam duşakabin çeşitleri mevcuttur.

En ucuz cam duşakabin fiyatları

En ucuz fiyata satılan cam duşakabin ithal camlı genellikle (çin) den gelen ürünlerden oluşmaktadır. Ucuz fiyatlara satın alınmış olsalar bile rulman tekerlek kısımlarında çok sık arıza oluşmaktadır. 3,3 mm kalınlığında standart’ın altında olan cam kalınlığından dolayı hafif darbelerde bile cam kırılması sorunu oluşabilmektedir. 300-350 TL gibi fiyatlara aldığınız ürünlerde sorun yaşamanız durumunda alacak olduğunuz 2 cisini duşakabin ile 700 tl gibi bir rakama ulaşacaktır ve aynı kalitesiz ürünü kullanmaya devam edeceksiniz.

Sizlere tavsiyemiz 550-750 tl arasında olan yerli camdan üretilmiş 5-6 mm kalınlığında olan kaliteli rulman (tekerlek) li garantili ürünleri almanızı tavsiye ediyorum. Çin malı duşakabin alırken  yetkili firma personeline 100-150 tl gibi bir rakama montaj yaptırırsanız garantiye gireceğini ve 2 yıl garantili i verileceği belirtilmektedir. 2 yıl garanti ibaresi sizi yanıltmasın duşakabin de cam kırılması müşteri kaynaklı olduğundan dolayı garanti kapsamına girmemektedir.

Ucuz duşakabin alırken dikkat edilmesi gerekenler

Duşakabin alırken öncelikle dikkat edilmesi geren konu duşakabin de kullanılan teknenin panelli, en çok 25 cm yükseklikte ve akrilik olması önemlidir.

Akrilik malzeme zamanla kararma yapmaz kir tutmaz,panelli olması sifon tıkanıklığı ve temizlik yapma ihtiyacı olduğunda ön panelin rahatlıkla çıkarılıp sorunun giderilip yerine takılmasına imkan sağlamaktadır. Duşakabin panellerini hareket ettiren rulman tekerlek kısmının çift başlı kaliteli olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Cam kalınlığı en az 4 mm kalınlığında olmalıdır, cam kalınlığı isteğinize göre 5-6 -8 mm kalınlığı da olabilir önemli olan yerli cam olmasıdır.
Yerli camlarda problem yaşama durumu oldukça az görülmektedir.

Cam duşakabin alırken nelere dikkat edilmeli?

Cam duşakabin satışı yapan firma seçerken firmanın deneyimli ekibe sahip olması gerekir kaliteli işçilik çıkması açısından önemlidir, çünkü cam duşakabin montajı önemli ustalık gerektiren bir husustur. Firmanın yerli malzeme kullanıyor olması gerekmektedir. Firma almış olduğu siparişi belirtmiş olduğu sürede teslim edebilecek yeterli kapasitede üretimi olan bir firma olmasına dikkat etmek gerekir. Cam duşakabin 2 yıl garantili olmalı ve hizmeti almış olduğumuz firmanın kendi bünyesinde arıza servis ekibinin var olması en önemli husustur.

 

275310-223420-28218311  275310-223420-30098358

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın