17 Ocak 2022

Erkek Lazer Epilasyon Karşıyaka

0 0
2 min read
0 0

Erkek Lazer Epilasyon İzmir

Günümüzde Kadınlar kadar Erkeklerde Lazer Epilasyona ihtiyaç duymaktadır. Teknolojinin getirdiği güzelleşme nimetlerine hep kadınlar sahip olacak değiller ya! Erkeklerinde güzelleşmek hakkı değil mi? İzmir Erkek Lazer Epilasyon Merkezi Notox Estetik, Erkeklere yönelik Epilasyon hizmeti de sunmaktadır.
Erkekler kadınlara nazaran daha fazla tüylenmektedir. Tabii hormanların da buna etkisi büyük. Her Seferinde jiletle bu sorunu çözmenize gerek yok. Karşıyaka Lazer Epilasyon Erkek müşterilerine de uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Bir kaç seansta Erkeklerde kıl sorunundan kurtulabilmektedir. Lazer Epilasyon Fiyatları İzmir‘de diğer firmalara göre oldukça hesaplıdır. Erkek hastalarda kadınlara nazaran daha çabuk sonuç alınmaktadır. Erkek Gögüs Kılları Lazer Epilasyon yöntemiyle çok kısa sürede tamamen yok edilmektedir.

Estetik Merkezi Karşıyaka

Geliştirilmiş Alexandrite Lazer Karşıyaka sistemi ile, Erkek Sırt Kılları, Erkek Kulak kılları, Erkek Kol kılları, Erkek Bacak kılları Karşıyaka Erkek Lazer Epilasyon Merkezimizde tamamen bitirilmektedir. Kesinlikle herhangi bir yan etkisi yoktur. Tamamen Güvenilir. Hatta Dermatolog eşliğinde yapılmaktadır. Yöntem olarak; Hijyeniktir, Çabuk Sonuç alınır, Uygulama bitiminde cildiniz zarar görmez, Kalın kıllar da daha etkilidir. Tüm Erkekler faydalanabilir.
Karşıyaka Estetik Merkezi Notox Estetik olarak verdiğimiz diğer hizmetler;

  • Dövme Silme Karşıyaka
  • Yüz Gençleştirme Karşıyaka
  • Zayıflama Aşısı Karşıyaka
  • Botoks Karşıyaka
  • Erkeklere Botoks Karşıyaka

Epilasyon bitiminde müşterilerimize kısıtlama söz konusu değildir. (Denize girebilir, duş alabilirsiniz gibi..) fakat yine de epilasyon yapılan cilt bölgesini güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korumak gerekir. Bu hususta özellikle işlemden sonra yüz bölgesi için 50 faktör ve üstü güneş kremlerinin kullanılması müşterilerimize önerilmektedir.

Erkeklere Lazer Epilasyon İzmir

Erkeklerde kıl köklerinin kalın olduğundan dolayı epilasyon hususunda daha fazla şanslı olduğu söylenebilir. Kıl kökleri daha kalın olmasından dolayı, kıl kökünde daha fazla tahribat oluşmakta ve buna bağlı olarak ta erkeklerin epilasyon işlemine daha hızlı cevap verdiği söylenebilir.

Özellikle boyun, sakal üstü, kaş arası, ense, ellerdeki tüyler, sırt, omuz ve göğüs bölgelerindeki kıllardan şikayetçi olan erkekler, Lazer Epilasyon İzmir işlemi ile istenmeyen tüylerden kurtulabiliyor Lazer Epilasyon tedavisinden yararlanabiliyorlar.

Sizde Erkek Lazer Epilasyon Karşıyaka hizmetimizden yararlanmak isterseniz; hemen 0 232 366 66 80 numaralı telefonumuzu hemen arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın