13 Mayıs 2021

Erkekler hangi kadınlardan etkileniyor

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri<br />
0 0

Erkekleri baştan çıkaran, onları etkileyen, hatta kendine aşık eden kadındaki özellikleri merak edenler, bu haber sizin için! Esesında şöyle bir baktığımızda; erkeklerin kadınlarda aradığı özelliklerin çok da zor şeyler olmadığını görüyoruz.
İşte erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri;
Neşeli
Erkekler bir kadında her zaman güleryüz görmek isterler. En zor anlarda bile küçücük bir gülümsemeyle kendisini mutlu edecek enerjide olmasını isterler. 
Bakımlı
Erkeklere göre bir kadın her zaman bakımlı olmalıdır. Her zaman güzel kokmalı ve kişisel bakımını ihma etmemelidir.
Doğal
Erkekler doğal kadınlardan hoşlanır. Bunu sadece dış görünüş olarak düşünmeyin. Davranış ve konuşma bakımından da her zaman naturel ve samimi olmasını isterler. 
Çekici
Doğal ve neşeli olmasının yanı sıra bir kadın yeri geldiğinde en çekici kadın olmalıdır. Erkeğini baştan çıkarmalı ve ona küçük sürprizler hazırlamalıdır.
Zarif
Bir kadında erkekleri en çok etkileyen özelliklerden birisi zerafettir. Giyim-kuşam, konuşma, davranış her anlamda bir kadın zarif olmalıdır.
Anaç
Erkekler gelecek kurmak istedikleri kadınların, ilerde çocuklarına iyi bir anne olmasını ister. Bu yüzden anaç kadınlar diğerlerine göre 1-0 öndedirler.
Saygılı
Erkekler kadınların sadece kendisine değil, etrafındaki herkese saygılı olmasını ister. Annesi bunların başında gelmektedir.
Aşık
Tabiki bir erkeğin en çok aradığı özelliklerden birisi de kendisine aşık ve sadık bir kadındır…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın