23 Ocak 2021

Erkeklere hediye edebileceğiniz 10 şey

Sevgililer Günü yaklaşırken kafanızda “acaba ne alsam?” sorusu varsa bu yazı tam size göre.<br />
0 0

Hediye seçmek hayli zor bir zanaat. “Acaba işine yarar mı, beğenir mi, kullanır mı?” gibi sorulara biz kadınların kararsızlığı da eklenince hediye almak ızdıraba dönüşür. Söz konusu özel bir gün ise bu ızdırap ikiye katlanır. Kadın&Kadın okuyucuları için ufak bir araştırma yaptık ve seçenekleri 10’a indirdik.

1) Bisiklet’ Şehrin karmaşasında, trafik kaosunda özgürce dolaşmayı kim istemez?

2) Kulaklık’ Pek çoğumuz günün bir kısmını yollarda, bir yerden bir yere ulaşmaya çalışarak geçiriyoruz. Son yıllarda 7’den 70’e herkesin müzik dinleyerek geçirdiği bu zamanı daha da keyifli kılabiliriz.
          
3) Müzik Aleti’ Birçok erkeğin çocukluk hayali rock yıldızı olmaktır. Sevgilinizin ya da eşinizin dahi bilmediği, gizli kalmış yeteneğini keşfedebilirsiniz.

4) Televizyon’ Genel olarak Türk erkeğinin, yorgun iş günlerinden sonra, zamanını televizyon karşısında geçirdiğini düşünecek olursak televizyon bu listenin en güçlü seçeneğidir.

5) Play Station’ Unutmayın her erkek aslında çocuktur.

6) Traş Makinesi’ Her sabah size teşekkür edeceğine emin olabilirsiniz.

7) Fotoğraf Makinesi’ Beraber gezip, yeni yerler keşfederken bir ömür saklayabileceğiniz kareler istemez misiniz? İlk kare için anlamlı bir gün!

8) Taraftar Terliği’ Maç kolik eşinize tuttuğu takımın yumuşacık terliklerinden armağan edebilirsiniz. Umutmayın kış daha bitmedi.

9) Kalibre Traş Fırçası’ Traşı eğlenceli kılmak için güzel bir ürün degil mi?

10) Saat’ Her baktığında sizi hatırlamasını istiyorsanız, saat tam size göre. Gün içinde defalarca baktığımızı düşününce saat televizyon kadar iddialı bu listede.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın