22 Mayıs 2022

Ev Dekorasyonu ve İç Mimaride Yeni Trend “Decombo”

0 0
3 min read
0 0

Evde daha çok zaman geçirdiğimiz şu günlerde evinizi yenilemeye ne dersiniz? İçinde bulunduğumuz bu dönemi hayatınız için bir değişim ve yenilenme sürecine dönüştürerek fırsata çevirebilirsiniz. Yani en azından hayatınızın değiştirebileceğiniz bölümüne ‘evinize’ odaklanabilirsiniz. Hepimizin bildiği bir gerçek var ki içinde yaşadığımız mekanlar, karakterimizden ruh halimize ve hatta sağlığımızdan talihimize kadar pek çok şeyi etkiliyor. Feng shui gibi çeşitli yaşam felsefeleri de bunu savunuyor.

Dolayısıyla kendinizi daha iyi hissetmek ve hayatınızı yenilemek için değişime evinizden başlamak gerekiyor. Özellikle de şu sıralar sürekli temas ettiğiniz evinizin dekorasyonunu değiştirerek hayatınıza huzur, şifa, neşe ve keyif katabilirsiniz. Peki, bu süreçte size ilham verecek, kaliteli ve yaratıcı ev dekorasyonu fikirleri keşfetmek ister misiniz?

İç Mekan Tasarımı için En Yenilikçi Çözümler

Tüm dünyadan derlenen özel ve yenilikçi iç mekan tasarımı örnekleri ve en güncel dekorasyon trendleriyle Decombo sitesi dekorasyon dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Evinizi baştan sona dekore etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hemen her şeyi bu sitede bulabilirsiniz. Üstelik sadece ev dekorasyonu hakkında değil; ofis, restoran, kafe ve mağaza gibi her türlü mekan için iç mekan tasarımı çözümlerine ulaşmanız mümkün. Decombo, bu kadar kapsamlı içeriğe sahip olmasını, alanında tecrübeli mimari kökenli yazar kadrosuna borçlu.

Birbirinden Kaliteli Ev Dekorasyonu Örnekleri

İster evlilik hazırlıkları yapıyor olun ister ailenizin yeni üyesini bekliyor olun, dekorasyona nereden başlayacağınız konusunda kafanız karışık olabilir. Decombo ‘ev dekorasyonu’ kategorisi altında; adım adım bebek odası dekorasyonundan birbirinden modern genç odası tasarımlarına, salon aydınlatma çeşitlerinden mobilya yerleşim ölçülerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Veya aradığınız kelimeyi direk büyüteç simgesinin yanındaki arama butonuna yazarak ihtiyacınız olan konu hakkındaki tüm yazılara ulaşabilirsiniz. Ancak biz yine de kategorileri kurcalamanızı tavsiye ediyoruz. Hele de hobi olarak dekorasyonla ilgilenen biriyseniz, emin olun birbirinden güzel ve ilham veren dekorasyon örnekleri arasında gezinirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Decombo’da Neler Bulacaksınız?

Özel durumlar için düzenlenmiş kategoriler sayesinde, site içerisinde her yaş grubuna, her zevke ve bütçeye uygun örnekler bulmanız mümkün. Örneğin; eğer küçük bir eve sahipseniz; küçük salon, mutfak, yatak odası ve banyo dekorasyonu için ayrı ayrı hazırlanmış, oldukça detaylı iç mekan tasarımı rehberlerinden faydalanabilirsiniz. Ya da eviniz için ekonomik çözümler arıyorsanız ve el becerinize güveniyorsanız, ‘kendin yap-diy’ projelerini kendi evinizin tasarımında uygulayabilirsiniz.

Diyelim ki mimarlık öğrencisisiniz veya sadece mimarlık tarihine ilginiz var; ‘mimari’ kategorisinde birbirinden yaratıcı mimari projelerden dünya mimarlık tarihine kadar birçok konuyu bulabilirsiniz. Ya da sadece keyifli zaman geçirmek için ‘ilginç tasarımlar’ kategorisinde ilgi çekici tasarımlar arasında kaybolabilirsiniz. Kısacası bu sitede dekorasyon, tasarım ve mimari ile ilgilenen herkese hitap eden bir şeyler mutlaka var.

***

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın