17 Ocak 2022

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Profesyonel Hizmet

0 0
2 min read
0 0

Evinizi taşımanın size ne tür zorluklar yaşatabileceğini biliyoruz. Bu zorluklardan biri ve belki de en önemlisi eşyalarınızın yeni evinize taşınırken başına neler geleceği oluyor.  Eşyalarınızı kime ve nasıl taşıtacağınız konusunda bir önerimiz var.

Esadaş Evden Eve Nakliyat firması size her zaman en kaliteli hizmeti, en profesyonel ekiplerle sunmaktadır.  Ankara başta olmak üzere Kırıkkale evden eve nakliyat, Eskişehir, Kayseri, gibi İç Anadolu bölgeleri ve tüm Türkiye’ye profesyonel eşya taşıma hizmeti ve asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Hizmetlerine başlamadan önce müşterilerine sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların durumunu ve bu duruma göre ev taşıma yöntemini belirleyerek profesyonel bir taşımacılığın ilk adımını atmaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra alanında uzman ekipler eşyaları güvenli bir şekilde ambalajlayarak taşıma yapacak araca yükler. Şayet gerekli ise marangozlar tarafından sökülmesi gereken eşyalar sökülmektedir. Ayrıca isteyen müşterilerine yük asansörü ile taşıma hizmeti vermektedir.

Taşıma esnasında sigorta gerçekleşerek herhangi bir kazaya karşı da önlem alınmaktadır. Eşyalar istenen yere taşındıktan sonra sökülen eşyalarda gerekli montajlar gerçekleştirilir. Müşteriye teslim edilir. %100 müşteri memnuniyeti esaslı  çalışan Esadaş Nakliyat firması ile hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın