22 Mayıs 2022

Evinizdeki Zarafeti Tamamlayan Enza Home Köşe Takımı

0 0
3 min read
0 0

Evinizin kusursuz bir görünüme sahip olmasını en az sizin kadar isteyen biri daha var. Yataş’ın mobilya sektöründeki temsilcisi Enza Home, evinizin dekorasyon alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yanınızda. Özenle seçeceğiniz tüm detayları sizin için büyük bir titizlikle tasarlayan Enza Home; hem elegant hem konforlu kanepe ve koltuk modelleriyle hayatınıza dokunuyor.

Rahatına düşkün olanlar Enza’nın birbirinden şık köşe takımı seçenekleriyle sportif şıklığı yakalıyor. Enza’nın farklı tarzda tasarımlara uygun model seçenekleri, köşe koltuk takımı almak isteyenlere iç mekan tasarımında ilham oluyor. Enza’yı tercih edenler dekorasyona uygun köşe takımı almak yerine seçmiş oldukları köşe takımına yakışır dekorasyon önerilerini araştırıyor. Evinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz zarif ve estetik bir köşe takımı olsun istiyor; mağaza mağaza gezip zevkinize uygun bir köşe koltuk arıyorsanız Enza Home’a bakmadan asla karar vermeyin.

Neoklasik Kapitonelerle Yenilenen Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı denildiğinde ilk akla gelen spor tarzdaki ürün seçenekleri oluyor. Ancak Enza Home her tarza hitap eden tasarım diliyle klasik severlerin de gönlünü fethetmeyi başarıyor. Enza Home’un modern köşe takımı seçeneklerinden bazılarında bulunan kapitoneli detaylar neoklasik bir bakış açısıyla yeniden yorumlanıyor. Böylelikle geçmiş zamanda kapitonelere eşlik eden ahşap oymalı kolçaklar ve varaklı kaplamalar yerini modern ve minimal kumaş kaplamalara bırakıyor. Kaliteli işçilikle estetik tasarımın buluştuğu Enza Home köşe takımı seçeneklerinde sağlam ahşap veya alüminyum iskelet üzerine yapılan kumaş kaplamalarda birinci sınıf malzemeler kullanılıyor. Gerek minder içlerindeki süngerlerin kalitesinden gerekse temelde yer alan iskeletin taşıyıcılığından herhangi bir şüphe etmenize gerek yok. Enza Home’un kapitone detaylı köşe takımı seçenekleri ile salonunuzu daha modern bir dil kullanarak oldukça gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu zamanın modasına uydurmak sadece evinize değil; ruhunuza da iyi gelecek!

Her Yere Uyum Sağlayabilen Modüler Köşe Takımı Seçenekleri

Enza Home’un köşe takımı modelleri arasında tek parça ürünlerden ziyade birkaç parçadan oluşan ürün seçenekleri yer alıyor. Bu sayede farklı kombinasyonların yapılabildiği köşe takımları, taşınma veya yer değişikliği durumunda da yeni mekana kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Örneğin köşedeki oturma birimi bütünden ayrılabilen bir köşe takımı, uzantısıyla birlikte karşı tarafa geçirildiğinde sağ kollu bir köşe takımı sol kolluya veya sol kollu olan da sağ kolluya dönüşebiliyor. Bu özellik her ürün için geçerli değil. Ancak bu ürünlerin de boyut itibariyle birçok mekana kolaylıkla uyum sağlayabildiği görülüyor.

Kolay Temizlenebilen Kullanışlı Tasarım

Evinizin en önemli eşyalarından biri haline gelen  köşe koltuk takımı günlük hayatınızı kolaylaştırsın istiyorsanız kolay temizlenebilir özellikteki kanepe ve koltuklara göz atmanızda fayda var. Bunun için Enza Home’un zarif ayaklar üzerinde yükselen, silinebilir kumaşlı köşe takımı modellerini düşünebilirsiniz. Böylece zeminden belli bir yükseklikte duran bu kanepelerin altında kalan kısımları temizleyebilirsiniz . oluşan ufak tefek lekeleri sabunlu bez yardımıyla çıkarabileceğiniz pek çok kumaş çeşidi mevcut. Kadife, nubuk ve keten gibi farklı seçenekleri deneyebilirsiniz. Unutmayın, son zamanlarda koyu renk parlak kadifeler ve antrasit ketenler çok moda! Belki siz de koyu gri keten kumaşlı bir Enza köşesinde etnik desenlere sahip kırlentler kullanarak farklı bir dekorasyon oluşturmak isteyebilirsiniz.

Hemen bir Enza Home’a uğrayın; kendinizi ruhunuzun ihtiyacı olan konfora ve estetiğe bırakıp evinizin atmosferini değiştirmek için köşe takımı modellerinden aldığınız ilham ile hayal dünyanızda keyifli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın