19 Mayıs 2022

Fark yaratan sunumlar , Bella Fuar Catering

0 0
3 min read
0 0

Kurumsal organizasyonlarınızda tecrübeli ve sonuçları başarılı bir fuar catering hizmeti için ilk yapmanız gereken Bella Ajans irtibat numaralarından bizlere ulaşmanız ve toplantı için yer ve zaman almanız olacaktır. Ofisimizde ya da isteğiniz üzerine sizin belirlediğiniz yerde toplantı yapılıp gerekli ürün lansmanı ve sunum yapılacaktır. Hedefimiz öncelikle sizi belirlediğiniz bu özel günün karmaşasından kurtarmak ve istediğiniz hizmetin daha fazlasını sunmaya çalışarak siz değerli dostlarımızı hizmet ve çalışmalarımızla memnun bırakmaktır.

Fuar organizasyonlarınızda çözüm bulmak bizim için çok önemlidir. Yalnızca aklınızdan geçenleri bizlere iletin Bella Ajans fikirlerinize karşılık bulup daha fazlasını size sunacaktır. Siz toplantı halindeyken artık eşiniz ve çocuğunuzda aynı ortamda farklı etkinlikler yapabilir. Bizimle toplantılarınız artık daha verimli ve keyifli. Yaratıcı toplantıları destekleyen, düzenleyen bir firma mı arıyorsunuz? O zaman uzaklarda aramayın gelin görüşelim.

Hayal ettiğiniz, fuar organizasyonu, fuar ikramları, fuar catering gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktayız.
Bugünkü tecrübe, Bella Ajans bilgi birikimi ve sağduyumuz ile; etik değerler organizasyon halkla ilişkiler mesleğinin ulusal ve uluslar arası standartlarından ödün vermeksizin sizlerle birlikte başarmak umuduyla; Başarıyı, para kazanmaktan önde tutan anlayışımız ile yıllardan bu yana ulusal birçok organizasyona imza atmış bulunmaktayız.

Fuar Catering
Fuar Catering Fuar katılımlarınızda ziyaretçileriniz ve misafirlerinize yapacağınız sunumların kaliteli ve özenli olması oldukça önemlidir.
Fuar Catering tecrübesi, hizmet odaklı çalışma anlayışı ve başarılı ekibiyle fuar sırasındaki en büyük destekçiniz olacaktır.
Sınırsız tüketim politikasıyla hizmet veren tek catering firması olan Fuar Catering ile maliyetlerinizi düşürebilir, düşük maliyetlerle kaliteli bir fuar hizmeti alabilirsiniz.
Catering, Fuar Paketleri, Servis Elemanı, Hostes, Ekipman Kiralama, Plazma Kiralama gibi birçok stand üstü hizmetini müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek uygun bütçelerle bu farkı yaşayabilirsiniz.

Bella Ajans  kurulduğu ilk günden beri ağırlıklı olarak Fuar Catering hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Toplam iş hacmimizin % 40’ ı fuar yiyecek ve içecek hizmetlerinden oluşmaktadır. Fuar çalışmalarına verdiğimiz önem doğrultusunda 35 farklı büyük ölçekli fuarda sektörün lideri olan firmalara ağırlıklı olarak Coffee Break hizmeti vermekteyiz.

Bella Ajans; profesyonel fuar katılıcılarına, catering hizmetinin yanısıra  fuarda ihtiyaç duyabilecekleri bir çok konuda, host, hostes, müzik, resim, video, servis taşımacılığı, reklam vb konularda tam donanımlı hizmetler sunmaktadır.

Bilindiği üzere istanbul da yıl içinde yüzlerce fuar organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu fuarlar içersinde profesyonel statüde kapsamlı olarak yapılan 35 sektör fuarında sektörün lideri olan firmalara istikrarlı bir şekilde hizmetler sunarak bu konudaki çözüm ortaklığı anlayışını uzun yıllara dayanan bir ilke ile sürdürmektedir.

 

Fuar Catering Hizmetlerimiz

  • Coffee Break Hizmeti
  • Kokteyl Hizmeti
  • Lunchbox Hizmeti
  • Garson Hizmeti
  • Temizlik personeli Hizmetleri
  • Ekipman kiralama Hizmetleri
  • Hostes Kiralama Hizmetleri
  • Transfer Hizmetleri

 

Fuar Kokteyl Hizmeti

Fuara katılan firmaların genellikle fuarın ilk günü ya da en yoğun olduğu başka bir günde stant içinde misafirlerini ağırlamak için yapmış oldukları, prestij bakımından büyük kazanımlar sağlamaktadır.

Fuar Coffee Break

Fuara katılan firmaların fuar başlangıcı ve bitiş zamanı içinde gün boyu sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde Kurabiye vb diğer unlu mamul ürünleriyle birlikte sunulan  ikram hizmetidir.

Coffee Break hizmetleri fuarlarda en çok tercih edilen ve kabul görülen bir hizmet şeklidir. Bu hizmet içeriğinde servis hizmetleri ve masa üstü donanımların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın