27 Ocak 2022

‘Ferhat dövdü’ dedi ortalık karıştı

0 0
1 min read
0 0

Sinema eleştirmeni ve şarkıcı Ömür Gedik, gazetecilerin önünde üstelik yanında sevgilisi Ferhat Göçer varken, dudağındaki morluk için “Ferhat dövdü” açıklamasını yapınca ortalık karıştı.

Kızı Tayga Gedik’in 22’nci yaşını kutlayan Ömür Gedik, sonrasında sevgilisi Ferhat Göçer’le buluştu. Birlikte gittikleri bir mekân çıkışında gazetecilere yakalanan Ömür Gedik ve Ferhat Göçer çifti görüntü verip soruları yanıtlarken, muhabirlerin dikkatini Ömür Gedik’in dudağındaki morluk çekti. Muhabirler Gedik’e dudağındaki morluğu sorduğunda “Ferhat dövdü” yanıtını alınca ortalık bir anda karıştı.

ESPRİ CİDDİYE ALININCA…

Gedik’in muhabirlere verdiği esprili yanıttan rahatsız olan Göçer, “Ne dövmesi” diyerek sert bir çıkış yaptı. Sevgilisinin bu sert tepkisi karşısında lafı toparlamaya çalışan Ömür Gedik, morluğun yaptırdığı vakumlu masaj sonrası oluştuğunu  olduğunu söyledi ancak sevgilisinin öfkesi dinmemişti ve Göçer bir kez daha “Ne dövmesi, ne şiddeti! Kadınlar, konuşarak dövüyor erkekleri” diyerek çıkıştı. Bunun üzerine Ömür Gedik, “Ben olmasam küs kalırız. Kavga edince susuyor. Ben erkeğin konuşanını severim. Beni kırdığı zaman gönlümü almayı da bilmiyor” dedi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın