18 Ocak 2021

Gizem Karaca: Öpüşmek el sıkışmak gibi

‘Seni Seviyorum Adamım' filminde bir araya gelen Gizem Karaca ve Barış Kılıç; "Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez" dedi.<br />
0 0

‘Seni Seviyorum Adamım’ filminin başrol oyuncuları Barış Kılıç ve Gizem Karaca samimi açıklamalarda bulundu.

İçlerine sinen bir aşk filmi çektiklerini söyleyen ikilinin izleyicilerden ricası var’ “Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez. Bu sahneler bizim için el sıkışmak kadar normaldi. Bu karelerle hatırlanmak, emeğe saygısızlık.”

İşte Barış Kılıç ve Gizem Karaca’nın açıklamalarından öne çıkan başlıklar… 

“Filmi izleyenler hemen çocuk yapma kararı alacak” 

Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ “Filmi izleyenler ya hemen çocuk yapma kararı alacak ya da küslüklerin sona ermesi için bir adım atacaklar ve kendilerini sorgulayacaklar.”

Seni Seviyorum Adamım Fragman HD İZLE’

“Sevişmek hayatın bir parçası”

Filmdeki yakınlaşma sahnelerinin, senaryo ve oyunculukların önüne geçmesini istemediklerini söyleyen Barış Kılıç, “Burada çekilmiş bir film var. Kimsenin sevişme, öpüşme derdinde olduğunu sanmıyorum. Eğer o sahneler filmin önüne geçiyorsa, insanlar akşama kadar sevişsin ve birileri de onları görüntülesin. Sevişmek hayatın, dolayısıyla filmin de bir parçası. Öpüşme sahnesi var diye insanlar filme mi gitmesin? Bu konuda bir tereddütüm yok” diye konuştu.

“Bizim için öpüşmek el sıkışmak gibi…”

“Bu sahneler bizim için el sıkışmak gibi” diyen Gizem Karaca, “Dikkatlerin sadece öpüşme sahnelerine yoğunlaşması beni çok üzüyor. Filmde birçok hikaye varken, dikkatler o yöne çekildiğinde emek veren o kadar kişiye ve bize haksızlık olur” şeklinde konuştu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın