22 Mayıs 2022

Göbek Eritme Nedir

0 0
4 min read
0 0

Sizlerde Bölgesel yağlanmalardan dolayı mutsuz musunuz? Zayıflama nasıl olur merak merak ediyor musunuz? Bu yazımızı dikkatlice okumanız ve okuduklarınız düzenli bir şekilde uygulamanız sizin için çok faydalı olacaktır. Eğer bu konuya gereken önemi gösterir ve söylediklerimizi inanarak uygularsanız sonuç almamak için hiçbir sebep yoktur. Yapmanız gereken düzenli uyku, sağlıklı beslenme ve disiplinli egzersiz. Tabi bunu böyle yazında çok ağır bir egzersiz programı, sevdiğiniz hiçbir şeyi yiyemediğiniz bir besin listesi aklınıza gelebilir. Fakat bu göbek eritme için yapmanız gerekenler aslında basittir. Zor olan bunu sürekli olarak uygulayabilmektir. Şimdi adım adım neler yapacağımızı sizlere açıklayım. Aşağıda sizlere öncelikli olarak hayatınızdan çıkartmanızda fayda olan yiyecekleri ve içecekleri anlatıyor olacağız. Daha sonra bölgesel yağlanmalarınıza çözüm olacak bazı egzersizler göstereceğiz. Böylece uygulamaya başladığınız her geçen gün değişiminizi kendi gözleriniz ile görebileceksiniz.

Yediğinizi içtiğinize dikkat etmeniz gerekir. Özelikle hayatınızdan şekeri çıkartmanızı tavsiye ederiz. Yiyeceklerinizi veya içeceklerinize daha sonradan eklenen şekerler sizde kalıcı yağ sorununu oluşturan en büyük etkendir. Buna son vermezseniz yaptığınız egzersizleri oldukça yavaşlatırsınız. Bol bol su içmeniz ve sonradan şeker katılmış gıdalardan uzak durmalısınız. Sonrada şeker katılmış içecekler mesela meyve sularıdır. Meyvelerin kendi içerisinde zaten şeker vardır ve bu şekilde hakiki meyve tüketerek vücudunuzun şeker ihtiyacını giderebilirsiniz. Ama sonradan katıldığı zaman vücudunuz için sağlıklı olmayacaktır. Zaten Bölgesel yağlanma sorunu yaşıyorsanız bunun temel sorunu budur.

Beslen alanında ilk etapta dikkat etmeniz gerekenler bunlardır. Bunlara ek olarak tabi ki daha birçok bilmeniz gereken husus varıdır. Onları iste yazımızın en alt kısmında yer alan adresten öğrenebilirsiniz. Şimdi ise yukarıda anlattıklarımızdan daha fazla faydalanmak için bazı egzersizleri size anlatmak istiyoruz. İlk olarak yarım mekik hareketi ile başlayabiliriz. Göbek Eritme için en popüler egzersizlerden birisidir. Ve uygulaması da kolaydır karın kaslarınızı fazla zorlamayacağı için ilk defa deneyenlerin bile kolaylıkla yapabilir. Yere sırt üstü uzanın ve ayaklarını yukarı kaldırın dizlerinizi ise yere paralel olacak şekilde bükün. Bu kıvrım karın kaslarınızın zorlanmadan çalışmasını sağlar. Hareketimiz ise karın kaslarımızı kullanarak kendimizi dizlerimize çekmemizdir. Dizlerimizi kendimize çekmeden sabit tutarak göğsümüzü dizlerimize değdiririz. Yeni başlayan arkadaşlarımız bu göbek eritme hareketleri ile iyi bir başlangıç yapmış olurlar. Bu hareketi vücudunuz alışana kadar 10 defa uygulayıp 1 dakika dinlenin ve tekrar baştan başlayın. Bu şekilde 2 defa yapmanız yeterli olur. Dinlenme zamanlarında karın kaslarınızı elinizle yumuşatabilirsiniz. Kaslarınızın sert olması sakatlanmanıza veya zorlanmanıza sebep olabilir. Bu egzersizi sabah uyguladığınızı düşünürsek aynı şekilde birde akşam yapmayı unutmayın. Belli bir süre bu şekilde çalıştıktan sonra artık karın kaslarınız daha hazır olacaktır. Artık egzersiz sayısını 10’dan 20’e çıkartabilirsiniz. Aynı şekilde eğer dinlenme zamanı az geliyorsa onu da 1 dakikadan 90 saniyeye çıkartabilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yöntemi 20 defa yapıyor ve dinlenip tekrar 20 defa yapabiliyorsanız artık mekik hareketi için hazırsınız demektir. Mekik Göbek eritme hareketleri içerisinde en çok tercih edilen ve en en etkili yöntemdir. Bu yöntem ile bölgesel yağlanmalarınızdan kurtulabilirsiniz. Göbek Eritme için mekik çekerken ilk başta yine 10 tekrar ile başlamanız ve zaman içerisinde 20 tekrar sayısına ulaşmanızı tavsiye ederiz. Böylece kaslarınızı zorlamadan adım adım geliştirmiş ve istediğiniz sonucu almış olursunuz.

Göbek Eritme Nedir Nasıl yapılır bu konuda sizlere yardımcı olmak için bazı püf noktalarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz başvuracağınız kaynak http://www.bodytr.com/ adresidir. Tüm detayları ile Göbek Eritme hakkında bilgi bulabilir ve en iyi şekilde bu kaynaktan faydalanabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın