Goji Berry Diyeti Nedir

10 Kasım 2015 Salı, 15:02

Goji Berry Diyeti Nedir
Goji berry diyeti: Goji Berry aynı zamanda çay olarak ta tüketilebilir. Goji diyeti çayı nasıl yapılır: Bir avuç dolusu goji berry meyvesini bir çaydanlık dolusu sıcak suya atın ve 5-10 dakika demlemeye bırakın. Daha sonra meyveleri süzün Goji Berry çayı hazır oluyor. Diğer yandan sudan aldığınız şişmiş goji meyvelerini de tüketin. Çünkü antioksidanlar açısından oldukça zenginler. Çin bölgesinde yetişen goji diyeti meyvesinin son günlerde bu kadar favori hale gelmesinin nedenlerinden biride yine metabolizmayı hızlandırması ve hızlı yağ yakıcı özelliğe sahip olmasıdır. Bu çayı önerilen miktarlardan çok fazla tüketmeniz nedeni ile bağırsaklarınız fazla çalışmasına neden olabilir.
İştahınızı azaltarak kolay kilo vermenizi sağlayan goji diyet yapraklarından yapılan çayı piyasadaki diğer zayıflatıcı çaylardan çok daha etkilidir. Günden güne artan popülaritesi ile zayıflamak için tercih edilen gojiberry çayı tüm bitkisel çaylardan çok daha iyidir! Tibet bitkisi olan. Goji ve adını bu bitkiden alan vücutta doğal olarak çalışan bu özel meyveyi kullanırken diğer bitki çaylarında olduğu gibi halsizlik filan hissetmiyorsunuz. Kilo vermenin yanı sıra kan dolaşımını da normal hale sokan gojy berry bu etkisi ile son dönemlerde hayli popüler olmuştur.

Zengin diyet lifleri içeren ve gojiberry yapraklarından yapılan bu çay gojidiyet çayı metabolizmanın çalışmasına oldukça derece olumlu etkileri var. Yüksek miktarda demir ve kalsiyum da bulunan bu çay ve hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. . Bugüne kadar ismi çok az duyulan bu meyveyi ister çay ister kuru meyve olarak tüketin fark etmez. Goji diyeti yorumlarını “http://goji-diyeti.com/yorumlar” adresinde bulabilirsiniz.*Bu meyvenin önerilen miktarlarda kullanılması çok önemlidir Metabolizmayı hızlandırması ve hızlı yağ yakıcı özelliğe sahip olan bu bitkisel çay ile zorlanmadan dahada önemlisi ekstradan bir şey yapmanıza gerek kalmadan kilo vereceksiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...