22 Mayıs 2022

Gökçe Atakaş Biyografi Hakkında Herşey

0 0
2 min read
0 0

Ülkemizin başarılı iş kadınları arasında yer alan Gökçe Atakaş, 15 Mayıs 1983 tarihinde İskenderun’da doğmuştur. Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Gökçe Atakaş üniversite eğitimini Koç Üniversitesi’nde almıştır. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Gökçe Atakaş üniversite eğitiminden sonra aile şirketleri olan Atakaş Holding’de yönetim kurulu başkanı olmuştur. Aynı zamanda kendisi şirketin finans bölümünden sorumludur.

Gökçe Atakaş, Nisan ayında ünlü iş adamı Ömer Gürsoy ile nişanlandı. Çiftin yüzüklerini ise Ali Koç taktı. Çift 22 Temmuz’da İstanbul’da evlenecekler.

İskenderun

Gökçe Atakaş’ın memleketi olan İskenderun, Hatay’ın ilçelerinden birisidir. Gelişmiş bir ilçe olan İskenderun’da alışveriş merkezi, sahil, müze ve kale yer almaktadır.

Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi ülkemizin en prestijli üniversiteleri arasında yer almaktadır. Üniversite, Koç ailesi tarafından 1993 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Gökçe Atakaş, Koç Üniversitesi ekonomi bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Koç Üniversitesi’nin en büyük amaçlarından birisi yetenekli gençlerle değerli öğretim üyelerini bir araya getirmektir. Okulun çok güzel bir kampusu vardır ve öğrencileri gerçekten özel öğrencilerdir.

Ömer Gürsoy Kimdir?

Gökçe Atakaş’ın nişanlısı olan Ömer Gürsoy, ülkemizin önde gelen iş adamları arasındadır. Kendisi eski Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olan Ergun Gürsoy’un oğludur. Gökçe Atakaş ve Ömer Gürsoy, Nisan ayında İskenderun’d yapılan aile arasında bir nişanla nişanlandılar. Çiftin nişanında yüzükleri Ali Koç taktı. Gökçe Atakaş ve Ömer Gürsoy çifti 22 Temmuz 2017 tarihin İstanbul’da yapılacak olan düğünle evlenecekler.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
100 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın