19 Mayıs 2022

Gratis Şubat 2018 Kataloğu

0 0
2 min read
0 0

Gratis Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım marketi olarak Şubat 2018 ayında büyük kampanyalarla ve indirimlerle sizlerin karşısına çıkmakta… Gratis indirim günleri 2 Şubat 2018 ile 1 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Gratis kart Şubat ayında da sizlere kazandırmaya devam ediyor. 6 milyon Gratis kartlı birçok markaya ait mağazadan yapacakları alışverişlerde %55’e varan indirimler kazanıyor. Gratis kartla goldmasterhome.com’dan yapacağınız alışverişlerde %55 indirim ile birlikte ücretsiz kargo indirimi kazanmış olacaksınız. Yine Gratis kartınızla Gratis mağazasından yapacağınız 15 TL’lik ve 25 TL’lik alışverişlerinizde anında indirim kazanıyorsunuz.

Gratis indirim günleri çerçevesinde hazırlanan Şubat ayına özel en büyük kampanyası Sevgililer Günü kampanyaları olarak görülmektedir. Bu Sevgililer gününe özel olarak Bee Beauty Disney ürünlerinde 6.90 TL’den başlayan fiyatlarla alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. İndirim günlerinde hazırlanmış olan kampanya ile Absolute New York ürünlerinde %50 indirim kazanabilmektesiniz. Yine Loreal Paris ürünlerinde % 30 indirim kazanabilirsiniz. Yine Gratis mağazalarından satın alacağınız Max Factor ürünlerinden de % 50 ‘ye varan indirim kazanma şansınız bulunuyor. Gratis mağazalarından satın alacağınız Note makyaj ürünlerinde % 25 indirim kazanıyorsunuz. Pretty dudak ürünlerindeki kampanya ise bir alana bir bedava kampanyası olarak hazırlanmıştır. Gratis’te yapacağınız Pastel ürünlerinde %25, Golden Rose ürünlerinde % 30 indirim kazanabilirsiniz.

Gratis mağazalarından Şubat ayına özel Gratis indirim günleri içerisinde Garnier ürünlerinde ayna veya uygu gözlüğü hediye kazanıyorsunuz. Loreal Paris’ten satın alacağınız yaşlanma karşıtı gündüz kremi ürününü satın alanlara bir adet şal hediye veriliyor. Gratis’ten satın alacağınız Beauty Friends kağıt maske ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyasına katılabilirsiniz. Nivea yüz bakım ürünü alana özel tasarım çanta hediye ediliyor. Bunların dışında Gratis mağazalarından yapacağınız pek çok kişisel bakım ürününde anında indirim kazanma veya 1 alana 1 bedava hakkı kazanıyorsunuz.

Şubat ayına özel Sevgililer Günü sebebiyle pek çok kadın ve erkeklere özel kişisel bakım ürününde ve parfüm, deodorant ürünlerinde özel indirimler söz konusu olmaktadır. Birçok farklı markaya ait bu özel gün indirimlerinden faydalanabilmeniz için 2 Şubat 2018 ile 1 Mart 2018 tarihleri arasında Gratis mağazalarını ziyaret ederek alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Şubat Gratis kataloğu : https://www.kampanyalarimiz.com/gratis-indirim-gunleri-subat-2018/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın