19 Mayıs 2022

Grup Uçak Bileti Alın Avantajlı Fiyatla Uçun!

0 0
3 min read
0 0

Günümüzde uçmanın lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelmesi, teknolojinin gelişmesi, insanların interneti daha sık kullanması ve alışverişlerinde daha çok tercih etmesi, uçak bileti karşılaştırma sitelerinin çoğalması ile insanlar uçak biletini online olarak alır hale geldi. Ancak, grup uçak bileti almak çok bilinen bir konu değil.

Grup Uçak Bileti Ne Demek?

Toplu olarak yapılacak seyahatler için hava yollarından avantajlı ücretle satın alınabilecek bilet türüdür. Münferit biletlere göre daha uygun fiyatlı ve tüm yolcular için tek fiyat uygulanmaktadır. 12 üzeri seyahat edecek yolcular için oldukça avantajları bulunmaktadır.

Grup Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Hava yolu firmalarının çoğu grup uçak bileti fiyat teklifini doğrudan vermemektedir. Bir seyahat acentesinin arada olması gerektiğini söylemektedir. Bazı hava yolu firmaları da doğrudan grup talebi alsa da acentelere verdiği fiyatın çok üstünde fiyat vermektedir. Uygun fiyatlı grup uçak bileti almak için grup biletlerinde uzman acentelere başvurmak en akıllı yol olacaktır.

Grup rezervasyon yaparken ödemenin bir kısmını yaparak rezervasyon gerçekleştirilebilir. İsim listesinin tamamı kalan ücret tamamlandıktan sonra bildirilerek uçak biletlerini onaylayabilirsiniz.

– Acentelerin yüksek komisyonlar ekleyerek uçak bileti fiyatı arttırması konusunda uyanık olmalısınız. Böylelikle, düşük fiyattan bilet alıyorum sanıp, yüksek fiyat ödemezsiniz.

Grup uçak bileti alırken tekil olarak araştırma yaptığınız fiyatın üstünde bilet fiyatları görebilirsiniz. Bu durum o ücret sınıfından kalan yer ile doğru orantılıdır. Hava yolları grup bileti fiyat teklifi verirken ortalama sınıftan fiyat teklifi verir.

Grup Uçak Bileti Almanın Faydaları Nelerdir?

Grup uçak bileti alırken uçuş tarihlerinin ve yolcu sayısının belirtilmesi gerekir. Hava yolu firmaları grup uçak bileti taleplerine fiyat verirken uçağın durumuna göre fiyat verirler. Bu sayede tek fiyatla uçak biletleri satın alınıp, bilet alırken avantaj sağlanabilir. Hava yolu firmasına göre değişse de grup rezervasyonunda uçuşa 3 gün kalaya kadar yolcu isimleri değiştirilebilir.

Pegasus Grup Uçak Bileti

Herkesin uçma hakkı olduğunu savunan ve ucuz uçak bileti kampanyaları ile tanınan Pegasus Hava Yolu’ndan grup uçak bileti satın alabilmek için 14 kişi ve üzeri bilet talebi olmalıdır. Talepte bulunulan fiyat teklifinin kesinleşmesi için plusFLY’a %10 oranında depozito ödenmelidir. Kalan ödemeyi de yaptıktan sonra bilet isim listesini bildirip, biletler konfirme edilebilir. Pegasus iletişim için 0850 500 0 777 numaralı müşteri hizmetleri hattı kullanılabilir. info@flypgs.com mail adresinden ve firmanın sosyal medya hesaplarından da iletişim sağlayabilirsiniz.

THY Grup Uçak Bileti

Türkiye’nin en değerli markalarından biri ve gururumuz olan Türk Hava Yolları’ndan grup uçak bileti satın almak için ise 10 kişi ve üzeri bilet talebi olmalıdır. Talepte bulunulan fiyatın kesinleşmesi için plusFLY’a %30 oranında depozito ödenmelidir. Kalan ödeme de yapıldıktan sonra bilet isim listesi bildirilerek biletler konfirme edilir. 444 0 849 nolu telefon THY iletişim hattı telefonudur. Ayrıca sosyal medya hesaplarından Türk Hava Yolları’na ulaşabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın