16 Mayıs 2022

Güneş Gözlüğü Seçmek İçin Öneriler

0 0
2 min read
0 0

Yüz şeklinize göre, burun yapısına uygun elmacık kemiklerinin dolgun veya düşük olması gibi bir sürü faktöre göre seçimi yapılan güneş gözlükleri zor vazgeçilen aksesuarlardır. Bakımlı ve şık bir kadın olarak, hepimizin kesinlikle mükemmel olan güzel ve kaliteli bir güneş gözlüğü olması gerekir. Güneş gözlüğü kesinlikle kaliteli, ancak gözlüklerdeki kaliteye ek olarak, yüz tipine iyi uymuş olması da çok önemlidir. Satın aldığınız güneş gözlüğü size bir model olarak uygun olmalıdır. Yüz tipine göre güneş gözlüğü seçimi son derece önemli bir konudur.

 

Güneş Gözlüğü Seçerken

Şüphesiz ünlüler tarafından seçilen güneş gözlüğü de size ilgi çekicidir. Ancak, yıldızlar güneş gözlüğü seçtikleri zaman ne yaptıklarına dikkat ediyorlar. Herkesin uygun kriterleri göz önünde bulundurmasıyla güneş gözlüğü seçimi yüzünüzle tamamen uyumlu olur ve aynı zamanda gününüzün modasına da uygundur. Kendi yüz tipinizle deney yaparak doğru güneş gözlüğü modelini öğrenebilirsiniz. Biz denemek ve aynanın önünde ve bilen birinin yanında seçerek seçmenin de faydası olabilir.

 

Güneş gözlüğü çekerken ne dikkat etmeliyiz?

İyi bir güneş gözlüğü kesinlikle Garanti Belgesi olmalıdır. 2 yıllık garanti, garantili güneş gözlüğü aldığınızdan emin olun. Gözlükleriniz %100 UV korumalı olmalıdır. Marka önemli değil. Kaliteli güneş gözlüğü yüzlerce lira olmak zorunda değildir. Daha uygun fiyatlı, nispeten ucuz ama yüksek kaliteli güneş gözlüğü de mevcuttur. Optikavm sitesinden bilgi alabilirsiniz. Ne yazık ki, işporta ve süpermarketlerden satın aldığınız en ucuz güneş gözlüğü hem yersiz hem de koruma sağlamaz. Sahte ve kalitesiz olmasının yanında sağlık sorunlarına neden olabilir.

 

Gözlük Renkleri İle Tarzınızı Belirleyin

Güneş gözlüğünün yüz şekline uygunluğu ve denenmesiyle modeline karar verilmesiyle birllikte sıra gözlüğünüzün renk seçimine geldi. 2018 gözlük modasıyla farklı renk ve desenli güneş gözlükleri oldukça popüler hale geldi. Sarışın kişiler koyu renk tonlarına sahip ürünler ile kombinlerini destekleyebilirler. Ayrıca farklı desenli, puanlı ve şeritli ürünler ile farklı tarzları yakalayabilirsiniz. Koyu ten ve saç rengine sahip kişiler ise farklı renk tonlarına sahip kırmızı, yeşil gibi renk tonlarına sahip güneş gözlüklerini deneyebilirler.

 

Farklı türleri şu şekilde görebilirsiniz:

https://www.optikavm.com.tr/kategori/yuzu-saran-gunes-gozlukleri-modelleri-fiyatlari

https://www.optikavm.com.tr/kategori/yuvarlak-gozluk

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın