Güneş Gözlüğünde Model Seçimi

28 Ağustos 2017 Pazartesi, 14:16

Güneş gözlüğü seçimi yapmak sanılanın aksine oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Gerek göz sağlığı gerekse de uzun yıllar boyunca kullanmak adına güneş gözlüğü seçimine fazlasıyla özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Özellikle kadın güneş gözlüğü modellerinin çeşitliliği ise çoğu zaman biz kadınların kafasını fazlasıyla karıştırarak tercih yapmakta zorlanmamıza neden oluyor. Yüzlerce farklı gözlük denemesinden sonra hangi gözlüğün size yakışıp yakışmadığını anlamak neredeyse imkansız oluyor. Bu durumda çoğu zaman hem zaman kaybına hem de yanlış tercihlere sebebiyet veriyor.

Ben güneş gözlüğümü dünya markalarının hemen hemen hepsini barındıran, kaliteden öden vermeden müşterilerine özel avantajlar sağlayan Atasun Optik’i tercih ediyorum. Ancak güneş gözlüğü satın alma sürecimde mağazadan seçmek yerine Atasun Optik resmi sitesinden yararlanmaya çalışıyorum. Çünkü benim için gözlük seçimindeki önceliğim gözlüğün kalitesi olmasının yanı sıra yüz tipime uygun gözlük tercihi de benim için fazlasıyla önem arz ediyor. Bu nedenle Atasun Optik sitesinde gözlük modellerine bakarken özellikle yüz tipime uygun gözlük modellerini incelemeye başlıyorum. Böylece güzel ama bana yakışmayacak olan gözlük modelleri ile uğraşmama gerek kalmıyor.

Güneş gözlüğü seçiminde çoğunlukla Rayban gözlükleri favorim oluyor. Dünyaca ünlü bu gözlük markasının oldukça pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Oysa Atasun Optik’in sağladığı avantajlar ve indirimler sayesinde bu gözlük modellerini oldukça hesaplı bir fiyata hatta 9 taksit ile satın alabiliyorum. 14 gün içinde iade ve 30 gün içinde değişim sağlamasıyla da Atasun Optik’in sağladığı ayrıcalıklardan yararlanabiliyorum.

Aradığım her tarz gözlük modellerine kolaylıkla ulaşabildiğim Atasun Optik sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğim güneş gözlüklerine sahip olabiliyorum. Sizler de Atasun Optik’in fırsat ve avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Atasun online sitesini ziyaret etmeyi sakın unutmayın.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...