16 Mayıs 2022

Günlük ve Haftalık Burç Yorumları

0 0
2 min read
0 0

Burçlar; Bugün astroloji literatürüne geçen 12 ayrı burç bulunmaktadır. Bu burçlar asırlar öncesinde astroloji biliminin bizlere sunmuş olduğu bilgiler ışığında belirlenen burçlardır. Burçların belirgin özellikleri vardır ve hemen hemen aynı burçta ki insanların genel özellikleri birbirine benzer. Bazı burçlarda duygusallık ağır basarken, bazılarında ise mantık her şeyin önündedir. İşte bu özellikleri ile burç insanları her zaman birbirlerine benzer. Farklılıklar ise sadece yükselen burçların etkileri ile doğar.

Astroloji; Gökyüzünü ve gökyüzündeki nesnelerin hareketlerini inceleyerek, yeryüzüne ve insanlara yansımaları nasıl olacak diye tahmin yürütülen bilim dalına verilen isimdir. Astroloji bilimi asırlar öncesine dayanan bir bilim dalıdır. Astroloji bilimi ile geçmişte çok ünlü olan İslam bilim adamları da ilgilenmiş ve yıldız hareketlerini incelemiştir. Astroloji asla fal değil önemli bir bilim dalıdır.

Burç Yorumları; Astroloji ve burçların bir sonucu olarak doğan günlük burç yorumlarıdır. Bu yorumlar bazen günlük olurken, bazen de aylık ve yıllık da olabilir. Bu yorumları belirleyen tamamen burçlar ve astroloji biliminin bizlere sunmuş olduğu verilerdir.

Burçlar, astroloji ve burç yorumları hayatın içinde hepimizin takip ettiği 3 ayrı kavramdır. Her ne kadar 3 ayrı kavramda olsalar, özlerinde hepsi aynıdır. Temelini astrolojinin oluşturduğu gökyüzünün, yeryüzüne ve insanlara yansımalarını konu alan terimlerdir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın