19 Mayıs 2022

Hacimli saçlara kavuşmak çok kolay

0 0
2 min read
Sönük ve mat saçlardan kurtulun!<br />
0 0

Doğru Şampuan
Şampuanınızı sadece saçlarınızı temizlemesi için kullanmayın. Kullanacağınız şampuan aynı zamanda saçlarınızı beslemeli ve zarar vermemelidir. Saç tipinize uygun doğru şampuanı seçmeniz önemli. Şampuanlarınızın içeriğine çok dikkat edin.
Saç Kesimi
Uzun saçlara verilen katlar saçlarınızı havalandırın. Kalın ve uzun katlar saçlarınızı daha az gösterir. Yerine göre ince verilmiş katlarsa saçlarınızın hacminden birşey götürmez. Doğru hareketleri yapın.
Havalandırın
Saçınızı kuruturken havalandırın. Saça hacim vermek evde de mümkün. Saç kurutma makinenizin aparatlarından yararlanarak dalgalı ve hacimli saçları elde edebilirsiniz.
Doğru ürün
Saçlarınızı hacimli göstermek için bir çok ürün var. Önemli olan hangisinin sizin saçınıza uygun olduğunu bulmanız. İnce telli saçlara özel bakım ürünleriyle, normal saçlar için olanlar farklıdır.
Derinizi besleyin
Saçınızın sağlığı saç derinizle alakalıdır. Kepek oluşumundan şikayetçi olanlar ve derisi soyulanlar besleyici serumlar kullanmalı. Kuaförünüzün size önerdiği besleyici serumları değerlendirin ve derinizin kısa sürede eski haline kavuşmasını sağlayın.
Kabartın
Anlık hacim için en büyük kurtarıcı krepedir. İnce dişli taraklar birçok kadının çantasında olması gereken ürünlerdendir. Saçınızın belli bölgelerine abartıya kaçmadan yapacağınız krepe size istediğiniz dolgunluğu verecektir.
Dalga ekleyin
Herkesin evinde bigudiler vardır. Saç maşası görevi gören bu tatlı mı tatlı ürünleri saça kullanmak oldukça basit. Kenara attığınız bigüdilerinizi bulun ve havalı saçlara kavuşun.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın