23 Mayıs 2022

Hafta Hafta Gebelik Rehberiniz

0 0
2 min read
0 0

Anne adayı olduğunu öğrenen herkes, bebeğin bu süreçteki gelişimini merak eder. 9 ay 10 gün sürecek olan bu heyecanlı dönemde, anne adayları bebeklerinin ve kendi vücutlarındaki gelişimleri hafta hafta ve aylık olarak takip edebilirler.

Anne adayları günümüzde internet üzerinden gebelik konusunda çeşitli bilgilere ulaşabilmektedir. Bebek ve anne adayı ile ilgili geniş bir bilgi kaynağının mevcut olduğu internet üzerinden hafta hafta gebelik sürecinizi takip edebilir ve bu gelişmeleri kaydedebilirsiniz. Gebeliğin ilk haftasını bir kenara not almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede 40 haftalık gebelik dönemini en doğru şekilde takip edebilirsiniz.

Gebelik süresi hesaplamaları genellikle haftalık ve üç aylık olarak yapılmaktadır. Kırkıncı haftaya kadar devam eden bu süreçte önemli olan son adet tarihinin ilk günüdür. Bu günden itibaren yapılan hesaplamalar doğrultusunda sizler de bebeğinizin karnınızdaki gelişimin her hafta nasıl bir boyuta geldiğiniz takip edebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Bu kırk haftalık süreçte bebeğiniz ve kendiniz ile ilgili her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Hafta hafta gebelik dönemini takip etmek isteyen bayanlar için özen ile hazırlanan gebelik takvimine www.gebelikbilgisi.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Gebelik ile ilgili akılınıza takılan tüm sorulara ulaşabileceğiniz güncel gebelik sitesinde, hem anne adayı hem de bebeğin haftalık gelişiminde yaşanan gelişimler detaylı bir şekilde mevcuttur. Tüm anne adaylarına sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik dönemi geçirmelerini dileriz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın