26 Ekim 2021

Hayat Sigortası Nedir?

0 0
2 min read
0 0

Hayat acı ve tatlı sürprizlerle dolu! Elbette tüm sürprizlere karşı hazırlıklı olmak mümkün değil. Ancak önlem almak ve her durumda yaşam standartlarını korumak mümkün oluyor. Eğer siz de beklenmedik durumlara karşı yaşam standartlarınızı güvence altında tutmak istiyorsanız Hayat Sigortası yaptırmanız yeterli olacak. Üstelik Hayat Sigortası, vefat etmeniz halinde de sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alıyor.

Olası sürprizler nedeniyle hem kendi geleceğinizi hem de sevdiklerinizin geleceğini risk altında tutmak yerine Hayat Sigortası ile teminat altına almak en akılcı seçim oluyor. Bu sigorta kapsadığı teminatlara bağlı olarak kaza geçirmeniz, kalıcı ya da geçici sakatlıklar yaşamanız, vefat etmeniz gibi durumlarda devreye giriyor.

Ek Teminatlarla Hayat Sigortanızı Şekillendirin!

Sigortanızın kapsayacağı teminatları ihtiyacınıza uygun olarak belirleyebilirsiniz. Esnek bir yapıya sahip olan Hayat Sigortası, ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre şekillenebiliyor. Pek çok farklı ek teminat seçeneği arasından dilediğinizi seçerek sigorta poliçenize bu teminatların da dâhil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Örneğin acil tıbbi tedavi imkânlarının ya da işsizlik sigortası teminatlarının da poliçenize eklenmesini mümkün kılıyoruz. Herhangi bir sağlık problemi yaşamanız ya da bazı kritik hastalıklara yakalanması gibi durumlarda da sigortanıza yanınızda olabilir ve sunulan özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Hayat Sigortası yaptırmanız durumunda vergi avantajından da istifade etme şansını oluyor. İlgili yasa gereğince ödediğiniz primler, belirli oranda olmak kaydıyla gelir vergisi matrahından düşülebiliyor.

NN Hayat ve Emeklilik olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun tercihi yapabilmeniz için sizlere üç farklı hayat sigortası seçeneği sunuyoruz. İyi Yaşa Hayat Sigortası, Banka Kredilerine Bağlı Hayat Sigortaları ve Yıllık Hayat Tehlikeleri Hastalıklar Sigortaları % 100 beklentilerinize uygun olarak hazırlandı. Bu seçenekleri gözden geçirerek kendiniz için en uygun teminatları kapsayan Hayat Sigortası ürününü tercih edebilirsiniz.

Olası risklere karşı yaşam standartlarınızı ve maddi anlamda sevdiklerinizin geleceğini teminat altına alın. Unutmayın, hayatta sürprizler her daim hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşir. Siz önce davranın ve Hayat Sigortası ile önleminizi alın!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın