Hediye Tercihinizde Yeni Bir Alternatif: İsimli Kolye

20 Aralık 2017 Çarşamba, 12:57

Yılbaşı, anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi birçok özel günde sevdiklerinize hediye almak her zaman daha zor hale geliyor. Özel günlerde alınan hediyeler ise bir noktadan sonra sürekli tekrarlamaya başlıyor. Bu gibi durumlarda hediye alternatifini genişletmek özellikle erkekler için kolay değil. Genel alışveriş alışkanlıklarına bakıldığında ise erkeklerin özel günlerden en fazla 3 gün öncesinde alışveriş tercihlerini araştırması söz konusu olmaktadır.

 

Özel gün alışverişleri için en uygun hediyelerden biri de isimli kolyeler olmaktadır. Uzun yıllardır modası geçmeyen ve son zamanların en popüler takı tercihlerinin başında gelen İsimli Kolye kadınların günlük yaşamındaki sokak stiline en uygun aksesuarlardır. İster sevdiğinizin ismini, isterseniz erkek ve bayanın isimlerinin yan yana olduğu tasarımları satın alarak sevdiğinizi memnun edebilir, ayrıca farklı ve sürekli kullanılan bir aksesuar hediye edebilirsiniz.

 

Bir çok tasarım alternatifinin yer aldığı online mağazalarda birbirinden farklı tasarımlara sahip kolyeleri görüp beğenebilir kişiselleştirerek satın alabilirsiniz. Birden fazla ismin yer aldığı iki, üç ve dört isimli kolyeleri de tercih ederek tüm aile üyelerinin isimlerinin tek bir kolyede yer aldığı kolyeleri de satın alabilirsiniz. Bunların yanında kolye zincir uzunluğunu tercihinize göre 40 cm, 50 cm ve 60 cm olarak ayarlayabilir ayrıca kolye rengini gümüş renginin dışında altın sarısı ve rose olarak ta tercih edebilirsiniz.

 

Yılbaşı hediyelerinde tüm aile üyelerinizin isminin bulunduğu bir kolye tasarlayabilir ve herkese hediye edebilirsiniz. Bunun yanında eşinize ya da sevgilinize ikinizin isminin ve istediğiniz bir tarihin bulunduğu bir kolye tasarlayabilir, aşkınızı ölümsüzleştirecek bir takıyı hediye edebilirsiniz.

 

Satın aldığınız bu ürünleri kredi kartı ile güvenli ödeme yöntemi ile 9 taksite kadar taksitlendirerek ödeme kolaylığına kavuşabilir, kargo ile kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...