Hosting ve domainde en uygun paketler

09 Aralık 2015 Çarşamba, 14:30

İnternet sitenizi hayata geçirmek, ürün ya da hizmetler ya da içeriklerle milyonlarca kişiye ulaşmak için hemen bir web sitesi alan adı almalısınız! Bunun için domain satışı alanında yetkili, .com, .net ve .org başta olmak üzere birçok kaliteli domain uzantısı ile anında satın alım yapabileceğiniz domain sitesini tercih edebilirsiniz. Domain transferleri, domain sorgusu ya da yeni domain uzantıları ile ilgili detaylar, premium ve jenerik domainler başta olmak üzere milyarlarca boşta domain sizi bekliyor. Hemen uygun fiyatla domaini satın alın, internet dünyasında yükselişe başlayın!

 

Web sitesi kurmayı düşünenler ya da elindeki mevcut web sitelerini daha güçlü bir altyapı ile sunmayı düşünenler varsa, yeni alan adları ile internette gitgide daha da büyümeyi hedefleyenler varsa domain ve hosting tabanında tüm hizmetler, giriş orta ve yüksek segmentte tüm dijital altyapınız, desteğiniz tek bir adreste!

 

Limitsiz hosting, limitsiz trafik burada!

 

Bir hosting servisi almadan önce, en çok dikkat etmeniz gereken detay aldığınız hosting, yani web barınma paketinin ihtiyacınızı gerçek anlamda karşılayıp karşılamayacağıdır. Bundan dolayı hostinglerde artık çok düşük disk alanı kapasitesine sahip, trafik bakımından sizi sınırlayan paketleri unutun! Türkiye’de yerli hosting firmaları arasında ilk sırada gelen uygun fiyatlı, yüksek güvenlikli ve hızlı alt yapıya sahip hosting firması Hosting.com.tr ile tüm web projelerinizi tek bir hostingde sürdürebilirsiniz. Birçok webmaster, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yüksek hitli siteleri için, hosting konusunda burayı tercih ediyor! Peki hostingde ne tür hizmetler var?

 

Bayi hosting paketi ile 50 web sitesine kadar yüksek kapasite!

 

Eğer birkaç site değil, onlarca siteyi barındıran bir host yapısı arıyorsanız bayi hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. Bayi hostingde indirimler, uygun fiyat ve diğer avantajlar burada.

 

Cloud altyapısı, sınırsız trafik limiti ve Türkçe panel

 

Verilerinizi esnek, hızlı ve güvenli bir yapıda tutan, son yılların en önemli teknolojik gelişimlerinden bulut sistemi Hosting.com.tr hosting paketlerinde yer alıyor. Bunun dışında hostinginizdeki akışları takip edebileceğiniz, web mail ya da diğer sistemleri takip edebileceğiniz, WordPress, Joomla gibi içerik yönetim sistemlerini kurabileceğiniz pratik ve anlaşılır cPanel sistemi de bu hosting paketlerinde. Her başlıkta farklı bir limitle karşınıza çıkan hosting şirketlerinden sıkıldıysanız, hostinglerde trafik bu paketlerde sınırsız! Sınırsız limitte ziyaretçiyi sitelerinizde ağırlayabilirsiniz ve asla bir yavaşlık bundan dolayı söz konusu olmaz!

 

Sitenizi firma yetkilileri taşısın!

 

Bir wordpress siteniz var ve farklı bir hosting firmasında mı? Eğer aylık ya da yıllık, son derece avantajlı hosting paketlerinden faydalanmak istiyorsanız, Hosting.com.tr yetkilileri farklı firmalardaki hostingde yer alan sitelerinizi ücretsiz bir şekilde taşıyor! Tek yapmanız gereken site yetkilileri ile iletişime geçmek!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...