20 Mayıs 2022

Hotbiber denenmiş yemek tarifleri

0 0
1 min read
0 0

Yüzlerce, hatta binlerce yemek tarifleri sitesinin açıldığı günümüz internet ortamında, kaliteli tarif sitelerini bulmak neredeyse samanlıkta iğne aramakla eşdeğer konumda.

İlgili ilgilisiz herkesin açmış olduğu bu tarif siteleri, yalnızca insanları aramak için uğraştırmakla kalmıyor aynı zamanda internetimizi devm bir sanal çöplüğe döndürüyoruz.

Uzun zamandır takip ettiğim ve bu internet yığını arasında sizlere faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yemek tarif sitesi tanıtımı yapmak istiyorum. Hotbiber ismi ile markalaşma yolunda ilerleyen tarif sitesi, henüz üçüncü ayını yeni doldurmuş olmusuna rağmen 480 tane tarif içermesi ile neredeyse bir kitap büyüklüğünde.

Onlarca kategoride, yüzlerce yemek tariflerini sitede bulmak mümkün. Sade ve estetik bir tasarıma sahip olan site ilk açıldığı günden bu yana ortalama günlük 5 tarif eklemesi ile oldukça başarılı bir geçmişe sahip. Ayrıca sahip olduğu “hotbiber” ismi ile marka olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Herkesin kolayca aklında tutabileceği bu isim ile kısa sürede başarılı bir profil çizen bu tarif sitesinin, kısa sürede binlerce kişi tarafından ziyaret edilir bir platforma dönüşeceğinden hiç şüphe yok. Siteye www.hotbiber.com adresine tıklatarak onlarca yemek tarifine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

http://www.hotbiber.com/wp-content/uploads/2014/12/l7.png

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın