22 Haziran 2021

İlgisini çekmenin 6 yolu

0 0
1 min read
Hoşlandığınız erkeğe kendinizi bir türlü belli edemiyor musunuz?<br />
0 0

Kadınlar bu konularda genelde çekingendir. Hoşlandıkları erkeklere açılamaz, kendilerini geri çekerler. Ama onu kazanmak için en azından kendinizi belli etmeniz gerekir! İşte hoşlandığınız erkeğin ilgisini çekmenizi sağlayacak birkaç ipucu!
Yalnız Kalın
Onunla kısa da olsa yalnız kalmaya çalışın. Sigara içmeye çıktığında peşinden gidebilir ya da aynı asansöre binmeyi deneyebilirsiniz. Baş başa olduğunuz anlarda dikkatini çekmeniz daha olası!
Sakarlık
Eğer söz konu beyefendinin dikkatini çekmeniz pek mümkün olmadıysa; klasik numaralardan ilerleyebilirsiniz! Yanlışlıkla çarpın, ayağınız takılmış gibi yapın kesinlikle abartılmış sakarlıklardan bahsetmiyoruz, sevimli olun!
Eğlenin
Erkekler şakalaşmayı severler! Arkadaş ortamında muhabbet ederken ona takılın, şakalar, espriler yapın bu ona onunla ilgilendiğinizi hissettirecektir!
Fikir Danışın
Giyeceğiniz kıyafete veya gideceğiniz filme karar verememiş olabilirsiniz! Onun fikrini sorun, bu hem onu ve fikirlerin önemsediğiniz anlamında sinyaller vermenize yarayacak hem muhabbet açmış olacaksınız!
Flörte Açık Olun
Ondan hoşlandığınızı bir şekilde belli etmeniz şart! Ona, onun hoşunuza giden yönlerinden bahsedin. Kıyafetinden bir ipliği alıyormuş gibi yapın, o konuşurken gözlerinin içine bakın! Kısacası onunla ilgilendiğinizi anlamasını sağlayın!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın