20 Nisan 2021

İlişkinizde saklamanız gerekenler

İlişkinizde bazen kendinize saklamanız gereken sırlar olabilir. İşte partnerinizden saklamanız gereken sırlar...<br />
0 0

Biraz gizem ilişkiyi uzatır
Daha sonra bir şeyler olur. Birbirlerine dair her şeyi paylaşırlar. Korkularını, hayallerini, düşündüklerini, faturalarını, ilaçlarını.. Romantizm biraz karışık olmaya başlar. Çoğu ilişkilerde çok fazla paylaşım vardır ancak doğru zamanda doğru şeyi paylaşmak önemlidir. İlişkilerin uzun süre devam edebilmesi için, biraz merak ettiren gizem her zaman iyidir. Burada kendinize saklamanızı önerdiğimiz 5 sır yer alıyor. Burada partnerinize karşı dürüst olmayın anlamını çıkarmayın, 5 sırrı okuduğunuzda partnerinizden bir şey saklamayacaksınız!
Zamana ayak uyduramıyorsun
Partnerinizin odanın içinde dolaştığı ve gözlerinizi birbirinizden alamadığınız zamanlar olacak. Ancak bazen de birbirinize hiç çekici gelmeyebileceksiniz. Eğer beğendiğiniz birine benzemesini istiyorsanız veya stil sahibi olsun istiyorsanız hoşlandığınız şeyi övün. Bu ona duygularını incitmeden zamana ayak uydurması yönünde mesaj vermenizi sağlar.
İşyerinde diğerleriyle flört ederim
Yalan söylemeyin! Erkeklerin % 40’ı ve kadınların % 35’i patronları onlara bakmasa bile flörtöz hareketlerde bulunur. Patronunuza bakacak zamanınız yoksa bile, 8, 10, 12 saat harcadığınız iş yerinizdeki flörtöz ve çekici patronunuza diğerlerinden önemli olduğunuzu göstermek istersiniz. Bunu yöneticiniz size bakarken, kokunuzla veya davranışlarınızla yaparsınız. Cinsel sırlarınızı paylaşmak ister misiniz? Hollwood ünlülerinin çekiciliğini itiraf edin ama yöneticinizin tavırlarını asla!
Arkadaşlarına katlanamıyorum
Partnerinizin arkadaşları 3 farklı kategoride sınıflandırılabilir; Mükemmel bir paket, yeterince hoş ve siz ikiniz nasıl bir arada olabiliyorsunuz? Bu son kategorideki arkadaşlar çılgın olabilirler. Sorun ne olursa olsun konuşma özgürlüğünüz var. Arkadaşlarından hoşlanmak zorunda değilsiniz ama partnerinizin onlarla sizinle olduğundan daha uzun bir geçmişi olduğu bir gerçek! Kişisel puanlama listeni kendine sakla.. Arkadaşlarıyla kavga etmenin ayrılık sebebi olduğu biliniyor.
Hala eski aşkımı düşünüyorum
Eski aşkınızı düşünmeniz doğal gelebilir.Ancak partnerler için internet eskisinden daha büyük bir korkuya neden oluyor. Eski aşkınızı internette arıyorsanız, bu partnerinizi kıskandırabilir. Eskileriniz bırakın geçmişte kalsın ve partnerinizle onlar hakkında hiç konuşmayın!
Sensiz yaşayamam
Niçin? Birincisi bu doğru değil; siz onlarsız yaşayabilirsiniz. İkincisi uzun ilişkilerin sırrı kendi hayatınıza sahip olmanızdır. Ona aşık olduğunuzu, hoşlandığınızı, tutkuyla bağlı olduğunuzu , takdir ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Sensiz yaşayamam diyemezsiniz. Bir partner asla kapana kısılmış gibi hissetmekten hoşlanmaz. İster erkek ister kadın olsun her gün sizinle birlikte olmayı seçmek ister. Ve sizde onunla olmayı seçmekten zevk alırsınız.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın